Kašmiir

Kes on käinud suvel Kašmiiris, juunis-juulis? Ilm on ilmselt suht palav. Mida peaks kindlasti arvesse võtma kui minna nendel kuudel Srinagari? Igasugused nõuanded ja soovitused on väga oodatud:)

Ei ole seal eriti palav, kuna on seda va kõrgust. Peab aga arvestama teatava vihmaga.Srinast veidi kõrgemal Gullmarkis kasvavad näiteks täpselt eesti niidutaimed. Srinagaris tasub elutseda elamulaeval, neid on seal palju. Kindlasti lasta end ringi vedada järvel- täielik Veneetsia ja kolkaküla hübriid ja väga lahe. Veel käi ära Jeesuse haual, vanas Mogulite aegses puitmoshees ning hommikusel ujuval turul. Kui huvi, võin soovitada ühte Maksudi, kes võtaks su ilmselt oma hoole alla. Trekkimisvõimalused Sonamargis on väidetavalt ka üsna ohutud, kuigi LP.-s hoiatavad.

Suured tänud:) Kindlasti lähen antud kohti vaatama. Mis nende elamupaatide keskmine hinnatase on?

Kaks aastat tagasi, kõrgema klassi laev kolme peale ca. 500 ruupiat päev. Sisaldas oma shikarapoissi ja ülemteenri, keda tuli küll eraldi määrida. Saramad paadid on kindlasti kõvasti odavamad. Kõik oleneb kuidas kaubelda. Meie laev oli kesklinna kaist 30 min. shikara tee kaugusel .

To LiinaKaar: Hei, mõtlesin ise ka juuni algul Indiasse minekust. Oleks paar küsimust. Kui äkki saad kirjuta mulle stargirl1990@hot.ee