Kaua max oleks Couchsurfingut kasutades viisakas ühe inimese juures peatuda?

Hei,

selline küsimus, et kui kaua maksimum oleks Couchsurfingut kasutades viisakas ühe inimese juures peatuda? Kuna plaan ongi minna ühte linna ja siis tagasi tulla, siis ei ole väga seda hetke et tänks, et hostisid, me nüüd tripime edasi. Kui tripime edasi, siis ainult koju tagasi. Pole kedagi hostinud ning orgunnin oma esimest Couchsurfingutrippi ning pisike probleemi-paanika-jaanika.

Aitääh kui keegi miski mõtteavalduse nüüd esitama peaks.

Rumal vastus, aga ma küsiksin otse kas mind ollakse nõus majutama nii ja nii kaua. Tean juhuseid, kus on viibitud ka kaks nädalat ja pole pidanud keegi põdema.

No mingi paar päeva on optimaalne, niimoodi tavaliselt vastatakse kui kirjutad neile...

Eks see ole kokkuleppe asi, räägi oma reisiplaanides ja selle kestvusest. Sulle öeldakse, kui kaua nad majutada saavad... Minu esimene öömajal olemise kogemus kestis 3 kuud ja oleksin ka kauem olnud, kui poleks pidanud edasi liikuma. Olenebgi inimeste sobivusest ning vastastikuse abistamise tahtsest. Ise olen majutanud surfereid kõige kauem nädal.

Nagu eelnevad on juba kirjutanud, siis see tõesti oleneb inimesest. Kuigi öeldakse, et viisakas oleks ~3 ööd, aga kõik ikkagi oleneb võõrustajast. Kui ta saab ja tahab kauem võõrustada, siis ei ole ju mingit probleemi. Tuleb lihtsalt küsida, sest ega küsija suu pihta ei lööda :)