Viimased kommentaarid

Eks see ole kokkuleppe asi, räägi oma reisiplaanides ja selle kestvusest. Sulle öeldakse, kui kaua nad majutada saavad... Minu esimene öömajal olemise kogemus kestis 3 kuud ja oleksin ka kauem olnud, kui poleks pidanud edasi liikuma. Olenebgi inimeste sobivusest ning vastastikuse abistamise tahtsest. Ise olen majutanud surfereid kõige kauem nädal.

Teab keegi soovitada mõnda sõbraliku hinnaga ulualust nt. hostelit/ motelli Nashville´is?

Äkki oleks põnev käia Tallinna Nukufilmis uudistamas, kuidas nukke õmmeldakse ja animatsiooni tehakse.

Dublini kesklinnas on hirmus kallis ööbida.Soovitan Dublin International Youth hostelit. Oli (eelmisel aastal) üsna soodne Dublini kohta, 15€ öö 8- inimese toas. Õhkond on mõnus, sõbralik, personaliks vabatahlikud üle maailma. Hoone on ajalooline ning hästi põnev, kunagi olnud kool ja kirik. Endises nunnade kabelis oli nüüd restoran. Hommikusöök, wifi hinna sees. Aadressil 61 Mountjoy, umb. 5 minutit kesklinnast. Head reisi!

Otsin odavat ööbimiskohta Tartus koolikatsete tegemise ajaks (26. 06- 30. 06), vb. soovib keegi soodsat kodumajutust pakkuda (odavamat, kui hostelid)?

Karin

Mina veetsin Maltale minnes öö Skavsta lennujaama lähedal hotellis, tagasitulles magasin lennujaamas. 55 min on ümberistumiseks piisav, kui check-ini ei pea uuesti tegema ja pagsid otse Maltale on registreeritud Riiast. Skavsta lennujaam on pisike, Nagu Tallinna jaamgi, veel pisem vist isegi. Piletid Riiast Skavstasse ja Skavstast Maltale tuleb eraldi osta, mulle saadeti e mailile ja printisin kodus välja.

Rootsist Skavsta lennujaamast väljuvad ka Ryanairi lennud Maltale. Üpris soodsad, eriti, kui kaasas ainult käsipagas.