Kaubalaevaga reisimine Vaiksel ookeanil

Hoi,

lennukiga erinevate sihtkohtade ja saarte vahel liiklemine on tänapäeval juba suhteliselt tavaline. Kui aga on soov lennukita hakkama saada, läheb asi veidi keerulisemaks.

Sellest soovist ajendatuna uurisin veidi internetis pakutavat ning tekkis mõte küsida ka trip.ee tegelaste käest:

On teil kogemusi Vaiksel ookeanil asuvate pisisaarte ja –riikide vahel kaubalaevadega seilamisel? Kas alltoodud veebiviidetes mainitud soovitused-hoiatused on ajakohased ja pädevad? Kas lisaks toodud viidetele on mõni muu paindlik ning inimsõbralik kanal, miskaudu kaubalaevaga reisimisvõimalusi uurida?

Praegu tundub, et kui kruiisilaeva asemel soovid kaubalaeva romantikat AD 1905, on see suhteliselt sama hinnaga või veel kallim. Loodetavasti selles osas eksin :)

Mõned teemakohased veebiviited: http://www.transitionsabroad.com/listings/travel/articles/travel-by-cargo-ship-around-the-world.shtml http://thetravelersnotebook.com/how-to/how-to-travel-by-cargo-ship/ http://www.geocities.com/freighterman.geo/mainmenu.html http://www.kalevatravel.fi/liikematkat/traveller/2007_03/fi_FI/0307_rahtilaivalla_kiinaan/ http://www.cargoshipcruises.nl/destinations.htm http://www.grimaldi-freightercruises.com/

Mine tööle laevale! Oled siis nagu Ako raamatus "Kaotatud Kodumaa" ;)

Olen raamatut lugenud, ent laevatööle päris minna ei soovi :p

Mõnele selline variant kindlasti sobiks, aga tänapäeval on laevatööde tegemiseks parasjagu palju kõikvõimalikke nõudeid-kvalifikatsioone ja muud paberimajandust.

Js noh, kui päris aus olla, eelistaks pigem reisija rollis olla, eriti kui rännutee mitmekesi ette võtta :)