Kaubikuga pakivedu Eestist-Inglismaale

Sain infot, et Eesti-Inglismaa vahet sõidab nö. kaubikumehi, kes mõõduka tasu eest viiksid pakke ühest riigist teise. Kas on kellelgi anda kontakti?

Võin pakkuda samasugust teenust Saksamaale. Intervall kord paari kuu jooksul. Järgmine minek ilmselt veebruari lõpp.

Härra Nõel!!!!Miks sa pakud Saksamaad kui on küsitud Eesti kohta .Kui ma elan Eestis, siis miks ma peaksin omad asjad Saksamaale viima?????????? Aga solarisele võin nii palju öelda ,et viiakse küll aga hind on 2,5 naela kilo.Ja on veel kuupmeetri hind,aga seda kahjuks ei tea.

See variant siiski huvitab mind, sest postiga on kulu palju suurem....ehk saaks kontakti.

Solaris. Ise pole seda teenust kasutanud aga kui on võimalus siis otsi kohalikust leedu või poola poest ajaleht Anglya see venekeelne ja seal kõik numbrid ilusti kirjas.Aga kui pole sellist poodi siis anna teada ma toon selle lehe ja võin sulle anda need numbrid.Kuigi see hind mida ütlesin on uuritud umbes 6 kuud tagasi enam ei garanteeri et on sama .Ja ei saanud aru kas tahad eestist siia tuua või siit eestisse viia.Meili aadress on morrispe@hot.ee

Olen ise selle inimese teenust mitu korda kasutanud ja rahule jäänud. Tal on ka koduleht olemas aga olen aadressi unustanud. Nimi on Valentin räägib vene keelt ja tel.nr 07853358636,see siis inglise oma. Helista ja uuri ise, tean et 2 korda kuus käib Eestis.

Uut teemat ei hakanud tegema, aga plaanides minek suht paindlikult septembri kuu jooksul tühja suuremat sorti kaubikuga UK'sse. Niisiis saan meeldiva kasulikuga ühendada ja kellegi suuremad pakid või ka elamise saarele toimetada. Iseenesest on lõpp-jaam Horley, Surrey's, aga vajadusel saab teha ka kõrvalepõikeid. Päris šotimaale ei tahaks sõita, aga Inglismaa piires ei ole probleem. Tasudes lepib kokku.. Siit edasi - kuna tulen ühel hetkel ka tagasi -, taaskord paindlikult mingil ajal oktoobris ja tühjalt, saan pakkuda abi ka vastupidisel suunal. Kui huvi , siis inf mailile art005@hot.ee