Kes käinud 2015 Kapadookias Nikal Traveliga?

Tere, Ees on Kapadookia ringreis. Tahaksin teada, kuidas oli ja kas olukord oli rahulik, ikkagi kagu piirkond ?! Mis meeldis, mis mitte?

Uus hooaeg algab ülehomsest, eks siis tulevad ka värskemad uudised. Eelmine oli igati lahe :)

0
0

Tarmo38, mis eelmisel lahedat oli? Kas lisa ekskursioonid olid ka? Millised? Kas väljasõidud on hommikul vara? Kuna umbes tagasi jõutakse? Hotellid?

0
0

Tere Tarmo38, mind huvitaksid samad küsimused, mis Liisukeseke esitas. Kas oli külmem, kui Antalyas? Palun jaga oma muljeid! Ette tänades!

0
0

Me käisime novembris. Tore seltskond oli, giid samuti tasemel. Sõitmist palju, hotellid mõnusad. Kapadookias oli lumi maas, aga see ei seganud kedagi, pigem oli lahe just, et sai selliseid fotosi, mida teistel pole. Lõunasööke ei pakutud, vist oli vaid ühel ekskursioonil. Enamusel oli õhtusöök ette tellitud, meie käisime ise väljas ja leidsime päris mitmeid söögikohti. Soovitus on reisiseltskonnaga kohe suhtlema hakata ja võtta reisilt algusest peale maksimum. Vaatamata ringi kimamisele, oli vaba aega üsna palju. Magada sai korralikult.

0
0

Aga lisaekskursioonid???

0
0

Lisaks olid maaalune linn, maaliline jõeorg, Türgi õhtu, mingi laevasõit oli ka jõe peal, osad käisid veel ujumas :) Kõik kes lisaks võtsid, olid rahul, mingi 125 eurot oli kõik kokku. Õhupallilennule saab ka minna, kui ilm lubab, aga see tunduvalt kallim.

0
0

Mina käisin aprillis, Antalyas oli soe aga Kapadookias oli kevad nagu meil, kirsid õitsesid. Mõni hommik oli 8kraadi sooja. Aga reis ise oli super. Võtsime lisaekskursioonid juurde ja olime väga rahul,et võtsime(maa-alune linn, ihlara org, sufitantsiad, türgiõhtu ja paadisõit kokku 125 euri + hamam 30 euri). Giid Kelly oli igati tasemel, võibolla natuke häiris koguaeg rahast rääkimine. Meie õhtusööke ei võtnud(olid omal kartulipüreed ja kohvi kaasas), lõunasöögid võtsime lisaks 4päeva 35 euri. Aga super reis oli, heameelega läheks veel :-D ja need Tauruse mäed... ;-) ;-)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased