Kirbuturud praegu Helsingis

Lähen laup Helsingisse ja tahaks väga teada kas kirbuturud praegu ka toimivad? Ei hakkaks ilmaasjata kohele seiklema kui teaks, et kinni talvel.

Bulevardi tänava lõpus turuhoone juures on midagi säilinud, kesklinnas Presidendipalee juures turul on iga päev sures osas välismaalastele midagi.

on ka lahti. seal nädalalöpus suur turg www.kirpputori.com/valtteri sealt on ka igal laup. hommikul kl9.05 yle1 tv saade. tasub vaadata igasugu vihjeid jne.

kesklinnas Presidendipalee juures turul on iga päev sures osas välismaalastele midagi. - see pole täika, vaid tavaline turg plus turistikrääs. Käi tsekkamas Helsingi Jäähalli, seal peaks tavaliselt nädalalöputi täika olema. Yks 'kuulus' täika on Valtteri http://www.kirpputori.com/etusivu Seal salvestatakse YLE yks saadetest. Hea önne korral vöid lausa televiisorisse sattuda :-)http://kirppis.yle.fi/

Kae, Lumimylläri kirjutas samast asjast samaaegselt, vist on telepaatia, irv.

Kas keegi teab kus Soomes on taaskasutuskeskuseid ja kirbuturgusid, kust saab tasuta või väikese rahaga mööblit ja muud pudi-pada? Mida lähemal Helsingile, seda parem!