trip-krainetrip-ukraine-dark
Kleopatra Alis hotel Türgis

Tere kõigile! Kas on keegi puhanud sel aastal Kleopatra Alis hotellis? Kirjutasin informatiivse kirja Fiji travelisse et see on jube , joogid otsas , toit on mürk, vastuseks sain väga paljud see aasta on käinud seal ja keegi ei kaeba,Kas mulle ei vedanud et kõik oli nii jube , ja tavaliselt seal kõik OK.Käisin oktoobri lõpus.

Kole lugu jah kui joogid on otsas ja toit on mürk. Sa vist räägid sellest hotellist: http://trip.ee/node/20491 ? Kas Sulle alles täna meenusid kõik üleelatud jubedused sellest pesitsuspaigast?

See ei olnud Kleopatra life 2*,Hotelli nimi on Alis endine Vest ja lubatud oli 3* kõik hinnas. Meenus alles täna , sest täna lõpuks sain Fiji traveli vastuse(kirjutasine neile kohe kui jõdsime koju), et see aasta on päris palju inimesi käis ja probleeeme ei olnud, kõk jäid rahule, siis ma ei saa aru,kas inimestele tõesti ükskõik et taldrikus salati lehedd mädaplekkidega?Õlut ei ole ja vein on hapuks läinud.Kotlet iga söögikorraga läheb väiksemaks(see mis jäi alles lõunast uuesti praetud õhtuks ja järgmise päeva lõunal see sama kotlet - lihtsalt musta värvi) Me puhkasime neljakesi ja küsisime Kas kurki saaks -saime : üks lühike nat.närtsinud kurk oli lõigatud taldriku peale ja kaasas 4 kahvlit :)

Kõik arusaadav. Kas see Kleopatra asub kuskil Aafrikas? Aasias?

Pealkiri väidab, et Türgis ja guugel annab Alanya. Lisasin reisisihtkoha.