Koggala Beach Hotel ***

On keegi käinud seal hotellis ? Kuidas jäite rahule teeniduse , toidude jm. - ga ?

oleme seltskonnaga koggala beach hotellis olnud aastal 2003 ja eelmise aasta märtsis (siis küll paar päeva ainult). hotell ise on ca 2 km rannaribaga, kus on tohutu mõnus rand (ei saa võrrelda põhjapoolsete isegi mitte Beruwela jne randadega) mõnusalt rahulik, seisad rannas ja vaatad mõlemale poole on tühjus! praktiliselt! muidugi mõned turistid ikka paraku leiduvad ja mõned seelikumüüjad kohalikud mammid, need on ikka. hotell on ise pärast tsunamit 2004 korralikult renoveeritud, toad on normaalsed, söögi-joogilaud rikkalik (selles hotellis saab imeodavalt ka all inclusive paketti võtta, kui tahtmist on oleme ise sinna kohe-kohe minemas, õigemini küll koggala villagesse, mis on kohe beachi kõrval aga väljaarvatud väike nimevahe, muu kõik sama mis koggala beachis kui sul ei ole veel paketi hinda sinna hotrelli, võin soovitada isiku, kes hea hinnaga kohad kinni paneb

Meil ongi kinni pandud 11.02-26.02 All inclusive . Tundus ilusa koha peal ning hea hinnaga . Rand näis super ! Kuid kuidas on sealkandis selle ööeluga ? Mitte nüüd otseselt klubidega vaid pigem pean ikka silmas seda et kas õhtul tuleb hotellitoas teed juua ja kaarte mängida või on ka kuskil seal samas mingi pisike linn kus käia ja veeta oma õhtuid ?

Nüüd läks natuke nihu kommentaaride arvuga .

Kustutasin korduvad kommentaarid ära. Kurimoor

Muidugi minge sinna!!!!!! Olime seal kogu oma rannapuhkuse aja ja jäime vägagi rahule! Rand on tõesti mõnus ja puhas ja hotell ise ka täiesti ok! Hotellis meelelahutust just pole, peale igaõhtuste kohalike muusikute, kes kõnnivad õhtusöögi ajal restoranis laudade vahel ja laulavad "ainult sulle".Ahjaa, ja reede õhtul kaeti lauad õhtusöögiks lauad oitse randa.....Ja siis kord nädalas on seal kohalike tantsude õhtu, Kandy tantsijad, päris lahe: ole valmis kaasa tantsima! Aga Unawatunas on suur ööklubi, kuhu kõik teenistusvalmid tuk-tukijuhid on sind nõus kätel kandma! Seelikutädide ja merekarbimüüjatega harjub ka ära, esialgu häirisid ainult kohalikud mehed, kes sõna otsese mõttes õgisid meid silmadega!

Ja kui oled minemas, võta minuga ühendust, tahaks sinna hotelli ühele inimesele pilte saata! (teistmoodi@hotmail.com)

Nii et ei mingit kõhklust! Koggala beach on hea valik!