Viimased kommentaarid

Mõned küsimused: 1. naisterahvaste dresscode..... 2. kui palju aqabas ja surnumere ääres tegelikult aega jäi ringi vaadata 3. kohalik hinnatase 4. kuidas tundusid kohalikud inimesed 5. kas päevad olid tihe-tihedad või olid natuke vähem tempokad 6. kuidas oli egiptuse hotell 7. kas meie telefonilaadijat saab seal kasutada /ehk küsimus siis, mis pistikud on!/ 7. kas hotellides föön oli

Kui midagi erilist meenub, siis anna palun ka meili teel teada:teistmoodi@hot.ee

Seniks kõike paremat!

.... veeta pole mingi probleem! Kui sa pole enne käinud ning shoppamine ka ei huvita, siis võta ennelõunat linnatuur ja peale lõunat kõrbesafari ning päev ongi sisustatud! Näed linna, giid räägib sulle kes, mis, kus, külastad vürtsiturgu, kullapoode, sõidad laevukesega üle jõe jne jne. Kõrbesafari iseenesest on väga lahe, ja seltskond kellega seal kokku võid sattuda, on ka kogu maailmast! Minu jaoks lõppes see meeletu araabia diskoga keset liiva, tantsisime seal kõik elu eest, inimesed venemaalt, filipiinidelt, indiast, kanadast, omaanist, lõuna-aafrikast, nooremad ja vanemad, ja kõik olid rahul! Hotelli ma soovitada ei oska, meie hotell kuulus Emirates´ile ja kuna Londoni lennukist jäime maha Emirates´i süül, siis meil valikud polnud! Aga hotell ise oli puhas ja kena ja väga hea söögivalikuga!

Muidugi minge sinna!!!!!! Olime seal kogu oma rannapuhkuse aja ja jäime vägagi rahule! Rand on tõesti mõnus ja puhas ja hotell ise ka täiesti ok! Hotellis meelelahutust just pole, peale igaõhtuste kohalike muusikute, kes kõnnivad õhtusöögi ajal restoranis laudade vahel ja laulavad "ainult sulle".Ahjaa, ja reede õhtul kaeti lauad õhtusöögiks lauad oitse randa.....Ja siis kord nädalas on seal kohalike tantsude õhtu, Kandy tantsijad, päris lahe: ole valmis kaasa tantsima! Aga Unawatunas on suur ööklubi, kuhu kõik teenistusvalmid tuk-tukijuhid on sind nõus kätel kandma! Seelikutädide ja merekarbimüüjatega harjub ka ära, esialgu häirisid ainult kohalikud mehed, kes sõna otsese mõttes õgisid meid silmadega!

Ja kui oled minemas, võta minuga ühendust, tahaks sinna hotelli ühele inimesele pilte saata! (teistmoodi@hotmail.com)

Nii et ei mingit kõhklust! Koggala beach on hea valik!

Henriette!

Vaata www. journeylankatours.com või helista: +94714171716. Pakun välja meie autojuhti, Tissat. Leidsime netist ja ootasime huviga, et kelle me siis netisügavustest välja kaevasime. No väga rahul olime! Olime tal esimeses eestlased üldse ja minu meelest ta ikka päris panustas üritusse. Neil on oma väike nn. reisisaatja firma ja neil on võimalus ka kasutada suuremaid sõiduvahendeid (miski väikebuss mu meelest!). Igal juhul väga sümpaatne mees, hea inglise keel, oli äärmiselt paindlik päevaplaani suhtes, täiesti uskumatult hea huumorimeel, ei ole pealetükkiv ning pälvis meie 101% usalduse! Kuskil hotellis jooksime kokku ka eestlastega, kes sõitsid just selle Sagaraga ja hiljem, kui juba kodus olime ja nende reisisellidega ühendust võtsime, siis ega nad seda Sagarat eriti ei kiitnud!

Ja kui soovid, võta ühendust: teistmoodi@hot.ee ning võin rääkida, kuidas, mida ja miks (olime lankal novembris!)ning vajadusel kosta teie poolt sõnakese Tissale.

Tänan vastuste eest! Päris üksi ma seal ka nüüd pole, on olemas inimesed (naine ja mees), kes näitavad maad ja kes ootavad mind väga külla. Aga ikkagi oh hea ette teada eesootavaid olusid, kuigi ka nemad mõlemad kinnitavad mulle käsi sydamel, et karta ei ole vaja ning Omaan on yks turvalisemaid riike!