kõik "Brasiiliaga" seonduv...

Tere,

Kaks meest(28, 26) hakkavad plaanima reisi Brasiiliasse ja seoses sellega selline hüpoteetiline küsimus, et kas on inimesi, kes soovitaksid midagi, mida võiks teada. Varajasem packpakingu kogemus täiesti olemas. Üks põhiline probleem on selles, et üle 2- e nädala ei kannata olla ja veel lahtine, et millal minna. Ajavahemik võiks olla veeb.- märts 2008. Kuna veebruari algul on seal ka karneval, niiet kas sellel ajal üldse minna? Põhjus, miks nii vara kirjutasin on selles, et saaks varakult infot ja kõik seonduv sinnaminekuks korda(soodsad piletid , viisa hankimine jne.) Oodatud on kõiksugu info ja ettepanekud! Tänud

Minge portugali keel kursustele

møned naised plaanitsevad samuti paar nådalat seljakottida brasiilias.kavatseme ka karnevalist oda saada, seega ilmselt veebruari teine pool. kavas on eelkøige salvador da bahia.sinna on vøimalik saada møne søøødsa charteriga londonist vøi frankfurtist.tøø selles suunas juba kåib. lisatud lingis sisaldub hulgaliselt infi meie peamise sihtkoha kohta.

Rio karneval algab järgmisel aastal 02.02, Salvador de Bahia oma 31.01. Veebruari teiseks pooleks on asi otsas, rahvast vähem ja kõik odavam.

oh,muidugi pidasin silmas jaanuari teist poolt .

Kui keegi on või hakkab kohe pileteid ostma, siis võiksite siin konkreetselt teada anda, et kuidas toimida ja mis hinndadega arvestada. Tänud

ehk on kasuks: www.hospitalityclub.org või www.couchsurfing.com

Odavamad piletid KLM-iga mis maksid 15888 on kindlasti läbi. Otse sõit Tallinn-Amsterdam-Sao Paulo aga kallima hinnaga on võimalik saada. Vaadake ka Alitaliat aga seal on probleeme krediitkaardiga maksmisel. Veel võib vaadata Lufthansat aga seal on piletid kallimad. Kui saaks kuidagi odavalt Frankfurti siis sealt väljuvad Brasiilia oma firma TAM lennukid.

TAP Air Portugaliga (www.flytap.com) on veebruaris-märtsis võimalik vabalt 300+300 € (~9500 EEK) edasi-tagasi lennata, sõltub muidugi eelistustest mugavuse osas. Algusega siis Lissabonist ja nii Sao Paulosse kui Riosse. Lissaboni saab näiteks Easyjetiga. Lendamise tippaeg jääb siiski aastavahetuse kanti ja varakult ette broneerides saab transkontinentaalse lennu täitsa soodsalt. edu

sorri, veits sai mööda pandud. lisanduvad loomulikult ka kütuse- ja lennujaamatasud, millega ei arvestanud. üks 3500EEK veel otsa

Kes natuke hispaania keelt hablab, saab aadressilt www.rumbo.es päris häid pakkumisi. Tegu täitsa heade funktisoonidega otsingumootoriga. Huvi pärast toksisin paar otsingut ja sain jaanuar-veebruar Madridist Sao Paulosse ja tagasi Lufthansaga veidi alla 700 euri (karnevali aeg kah), veebruaris-märtsis Air France'iga 630 euri. Venezuelasse pakutakse pidevalt 600 euri.

mu õde elas 4 aastat brasiilias ja vanemad käisit tal külas, olid seal 1 kuu. reisiti ka ringi.

üks kindel soovitus ärge kandke ehteid , kellasid jne. ja raha peitke ära ja tasku jätke natuke raha, et kui tullakse röövima siis pöörate taskud tagurpidi ja annate selle raha. Kui raha taskus pole võidakse maha lasta.

õde langes 2 korral varaste ohvriks. ükskord oli rios ja nurga tagant hüppas neeger välja ja ähvardas kiviga ning ütles, et nurga taga on sõber revolvriga ning kui jooksevad saavad kuuli. Ning teine kord oli kella 16 ajal mere ääres ja siis pandi revolver otsa ette. Võeti isegi plätud jalast ära.

karnevali ajal olge ettevaatlikud haiguste suhtes (inimesed higistavad, tolm lendab maast üles) peske endid korralikult. seal on alkohol väga odav, kindlasti tuleb profülaktika mõttes juua.

Tänud kõigile vastajatele, aga kahjuks juhtus nii, et meie reisisihtkoht muutus ja seekord sõidame Brasiilia asemel hoopis Filipiinidele. Niiet pean oma küsimustega ümberkolima sihtkohad "Aasia" alla :)