Kouvolas ja Hämeenlinnas Soomes ühistransport ja kuidas saada Hämeenlinnast ühistranspordiga Puuhamaale.

Kas Soomes Kouvolas ja Hämeenlinnas saab liikuda linnaliinitranspordiga. Plaan Helsingist Kouvolasse ja pärast Hämeenlinna minna rongiga ilma autota.
Kouvolas tahaks minna raudteejaama juurest Tyykimäki lõbustusparki, kuidas sinna saada? Kas on sellist lehekülge, kust saab alg- ja lõppaadressi järgi otsida ühistranspordi võimalusi?
Hämeenlinnas peatume hotellis, mis asub rongijaamast 4 kilomeetri kaugusel. Kas on sellist lehekülge, kust vaadata kuidas saab Hämeenlinnas ühistranspordiga liikuda?
Kuidas saab Hämeenlinnast ühistranspordiga Puuhamaale hommikul ja õhtul Puuhamaalt Hämeenlinna tagasi?
Tänan vastajaid!

Äkki nüüd oskab keegi vastata kuidas saada Hämeenlinnast ühistranspordiga Puuhamaale neljapäevasel päeval umbes kell 10 hommikul.
Ühtegi sellist bussi graafikus pole, on ainult hommikul varajased ajad või expressbussid, mis peatuvad Puuhaamaast rohkem kui 3 kilomeetrit eemal.
Oleksin väga tänulik kui keegi oskaks aidata.

Sellel Puuhamaa lehel on kenasti lingid olemas: Kuinka meidät löytää (kuidas meid leida) http://www.puuhamaa.fi/suunnittele-vierailusi/kuinka-meidat-loytaa/?lang=fi keri alla ja paremal on bussifirmade ja rongifirma lingid. Vajuta lingile ja siis annab ajad. Leht annab teada, et Ventoniemi buss viib otse kohale.

Sellelt lehelt vaatasin isegi, mis viimane vastaja soovitas.
Seal on ju kirjas, et Hämeenlinnast Puuhamaale saab kell 7 hommikul ja järgmine buss läheb kell 15.15. Rong, aga jõuab meil Hämeenlinna kell 9.30, tahaks siis kohe Puuhamaale minna.
Selle lehe järgi saab Puuhamaalt Hämeenlinna tagasi kell 13.35, aga tahaks ikka terve päeva Puuhamaal olla.
Tahaksingi teada, kas teistel aegadel Hämeenlinnast Puuhamaale ei saagi?
Kas mingeid hotellibusse sinna ei käi?
Tänan!