Krediitkaardiga maksmise küsimus

Tervitus!

Juhtumisi olen üritanud saada Korean Airi lennule online-bookingut tehes e-pileteid, siis maksmise ajal lubab küll kõik krediitkaardi andmed sisestada kuid n.ö CVV code (3 kohaline) ei küsi kuskil. kui soovin edasi sealt liikuda siis ütleb et puudub Mastercard SecureCode. https://www.mastercard.com/us/personal/en/cardholderservices/securecode/index.html

On kellelgi kogemusi sellise asjaga?

Saatsin sinna ka kirja aga ei kippu ega kõppu...

Macu

Sinu probleem on ka mulle tuttav. Kahjuks Eesti pangad ei ole (nagu minule öeldi: vähese nõudluse tõttu) liitunud vastavate süsteemidega (ehk siis MasterCard SecureCode ja Verified by Visa), siis Sa Eestis välja antud krediitkaardiga nimetatud lennufirmalt internetis pieltit osta ei saagi. Endal oli sama mure Asiana Airlinesiga (Korea teine rahvuslik lennufirma -- neid on seal 2 tk). Minu jaoks osutus lõpuks ainsaks lahenduseks -- aga lendan regulaarselt Asiana liinil SEL/ICN - HKG -- Lufthansa krediitkaardi võtmine. LH MasterCard toetab MasterCard SecureCode ja seega on võimalik ka ostu tegemine. Tõsi, kaardi taotlemine ise väga lihtne ei ole -- esiteks pead olema nende klient (minul kui Senatoril on kaart tasuta, madalama taseme püsikundel aga maksab vist ca 60 EUR-i aastas), teiseks tuleb käia Saksa saatkonnas oma isikut tuvastamas ja allkirja kinnitamas.

Alternatiiviks on ka kas Sinu puhul korealase (kes kasutaks mõnda Korea kohalikku kaarti) või mõne sobiliku kaardiga sõbra leidmine, kes oleks väiksema või suurema meelehea eest :) nõus Sulle pileti ise ostma.

0
0

Tõsi, tegemist oligi Korean Airiga :) Proovisin samuti sinu poolt mainitud Asiana Airlinesi ja neil on täpselt sama süsteem. Igaljuhul tegin suulise bookingu ning seekord siis asi lahendatud. Hea meel et selgitasid alternatiivset võimalust, teine kord võib seda tõesti vaja minna.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased