Kreeta loteriimajutus

Tere

Sai siin turismimessilt ostetud loteriimajutus Kreetas juuli lõpus. Kas keegi siin eelnevatel aastatel on loteriiga kreetal käinud? Kuidas on? Kas hotellid normaalsed. Ise lähen Horizon Traveliga. Peaks olema valida kahe linna vahel? Äkki saate informeerida kuidas Teil läinud on :)

Aitähhh :)

Käisin just eelneval suvel Kreetal. Saar ise on ilus, aga räpakas enamjaolt. Mulle meeldis reis väga, kohti kus käia on palju. Saare peal ringi rändamiseks aga tuleks aega varuda. Käsin samuti loteriiga(3tärni) ja jäin oma hotelliga väga rahule. Ööbisin hotellis Karteros, mis on väga kaunis, rand asub paarisaja meetri kaugusel, Kreeta pealinna on umbes 3-5 kilomeetrit. Hotellil on ka bassein. Mina jäin oma reisiga rahule, kui välja arvata mõned erimeelsused oma reisifirmaga.

Eks neid reisibürooga erimeelsusi tuleb ikka ette. Aga ma olen nüüd juba ary saanud, et ei tasu ennast sellest häirida lasta. Olen nüüd ise eelnevalt igasugu infot kogunud oma sihtkohtade kohta, nii ka endal kergem. Aga siis ma loodan, et meil läheb ka õnneks...ainult nüüd veel 5 kuud reisini oodata :D:D

Käisime ka loteriiga ja reisiga jäime rahule. Oleneb muidugi mitme tärni loterii sul on, aga ma arvan, et midagi hullu ei saa kindlasti olla. Meil oli vist 3 tärni loterii ja üldkokkuvõttes jäime hotelliga rahule. Midagi erilist ei olnud, aga mis peamine, tuba oli puhas ja ruumi oli ka palju ning toal oli ka suur rõdu. Niikuinii olete enamuse ajast väljas ja seetõttu ei tasuks hotelli pärast väga muretseda, aga olen kindel, et hotell on OK :)

Meil ka 3* loterii...Usun ka, et kõik ok...tahaks juba minna :D

Kreeta on vinge maa,Kolme tärni hotell on omaatte nähtus,käisin Top Toursiga paar aastat tagasi,olime RETHMINO(?)külje all mingis enam-vähem hotellis .See oli minu jaoks üle pikkade aastate esimene soojamaareis ja ma ei osanud seda siis hinnata,nüüd mõtlen et polnud tal viga midagi.Aga loterii on loterii-kardin oli lähemal silmitsemisel pikalt lõhki ja rõdul plastmasstool valge lubjavärviga üle võõbatud ,nii et istuda ma sellele ei julgenud.Ah,reisida on tore,ma reisiks ükskõik mis suunas !