Viimased kommentaarid

Loen ja imestan. Tegelikult pole imestada midagi, mina nende vahendatud reisidel pole käinud, aga olen mitu pikka reisi teinud. Hiina, Laos-Kambodza-Vietnam, USA-Mehhiko-Guatemala..., kus nad on ise reisi korraldanud. No olengi jäänud nendega reisima. Sügisel ees Malaisia reis.Lähen nendega reisile kerge südamega, sest neil on alati head hotellid ja kõik ok, pole mingit nodru kantooraga, et parem käsi ei tea mis vasak teeb. Raha maksan ära ja ei miskit kavaldamist nagu siin vahepeal lolli peaga sai käidud Nikal Traveliga Indias. (ärge seda järgi tehke)Grupijuht alati ootab lennujaamades ja piiripunktides ja aitab kui keeleprobleem vm Soovitan soojalt.Reisid , mis nad ise teevad , on viimase pealPaha on lugeda et mingil imelikul maal ei olnud hotell nii vaikne kui vaja...pole vaja voodist püsti ajada, kkui rahu ja vaikust tahad.

mina käisin siis kui ekskursiooni tegi üks Rootsis elav eestlanna. Kuna ma polnud Stokkholmis käinud siis mulle sobis küll. Oli miski alla 20 euri. Rääkis huvitavalt ja tiirutas mööda linna

Tere, teab keegi midagi Sol Y Mar Riva Mar hotelli kohta? On keegi seal peatunud?

Käisin seal kuu aega tagasi viimase hetke pakkumise ja loteriimajutusega. Sümboolse raha eest, Ei käinud san kontrolli tegemas.Lihtsalt päikese kätte, tuleb mis tuleb. Ja ei olnud midagi hullu 3900.-krooni eest. Tuba natuke varjus küll, territooriumi servas, aga hotell oli puupüsti täis ja hiljem enam basseini äärde kolida ei viitsinud enam. Toit muidugi ükssama, aga eks need hommikusöögid kipuvadki seal ühesugused olema, Voodipesu puhas, väike raha voodil ja iga päev käidi tuba üle. Asi ise kaljunuki otsas ja tore oli õhtul künka otsas istuda ja alla vaadata Ei ole eriti pretensioonikas, mulle vaja sooja päikest ja vett Ja snorgeldamist, appi, seekord ikka põhjalikult ja kogu raha eest, ei käinudki suurt veest väljas ja sügavamal kui kunagi varem.Jumal on taevas olemas, haid ei näinud. Rannad on ju oma valida kus käid, aga see nö hotelli rand jah, ei paku kindlasti midagi inimesele, kes ei snorgelda.Veealune maailm on seal võimas-korallrifid ja seepärast käibki kaldal kohalike võimuvõitlus/kisa iga istumise ja astumise pärast.Väga kitsas Omalgi kogemus viimasest korrast-saadab su kohale ja vaatab silma nii et tahaks kukalt katsuda, on see ikka terve. Paari tunni pärast avastad et su asjad on kokku lükatud ja varbad püsti, (peaaegu mu kotis,) lebab soliidne kaasmaalasest daam, kelle on sinna kättpidi toonud sama rannapoiss. Ja kõigil jääb õigust ülegi. No ei viitsi kakelda. Aga hotelli juurde tagasi- oleneb mis selle eest makstud on. Olen ka paremas hotellis olnud aga keset kõrbe, siis on läinud raha takso peale rohkesti.

Käisime aasta algul.Hea asukohaga , peatänava ääresja samas täiesti rannas. Läheks iga kell tagasi mis siis et osa raha kotist kadus, pole vaja jätta ripakile. Sharmiga võrreldes palju kohalikke, väiksed lapsed käisid kannul -olen soliidses eas naine-ja nurrusid-kassike, kas sa mäletad veel mind? Aga sain seda mille järgi olin tulnud-vesi, päike ja puhkus.

Hotell tõesti tagasihoidlik kuid nagu eelpoolkõneleja ka ütles-siis heas kohas. Hadabas ja sealt saab jala minna ka randa ja vanasse turgu ja õhtul 1001-ööd programmi vaatama. Kalli raha eest pole sinna mõtet minna, viimase hetke pakkumisega küll. Olime seal aasta algul ja võiks täitsa tagasi minna praeguste hindade juures. Me pole suuremad asjad hotellis istujad ja käisime hotellis ainult ööbimas ja riideid vahetamas ning dushi all. Aga hotellid Sharmis tõesti joppamise värk ja on võimalik ka arvestatava raha eest koristamata tuppa sattuda.Kogemus olemas. Õhtul minge kindlast Naama Bay-sse lõbutsema või niisama kondama.

Käisin kevadel Korful, Dassias. Väga soovitan. Võimsad vanad õlipuud, meri, kohalikud ei käi sulle pinda aga on sõbralikud. Väike saar, millised vaated! Käänulised kitsad teekesed. Vapustav. Darrelli saar(minu pere ja muud loomad...). Ma tahaksin sinna tagasi.

näiteks on nad nii odavad, minuarust paarkümmend krooni, neid saab siis siin ka pärast kasutada. Plätud kipuvad vees pinnale tõusma.

Hotell on tavaline Sharmi hotell, vajaks ühe konkreetse tubli meesterahva kätt, kes veevärgi-äravoolu ära teeks. Muidu väike ja hubane. Minu prioriteet on suvi ja meri. Magamiseks kõlbas küll. Mina läheks küll tagasi, viimase hetke pakkumisega 5tuhande eest oli täitsa olemas.

Nii. Reisi me tookord ei pikendanudki, lihtsalt aastavahetuse pakkumised olid nii kallid. Tulime aasta algul, so 4-l jaanuaril tagasi Eestisse ja nädala pärast läksime Estoursi viimase hetke pakkumisega tagasi. Minu väikeettevõtja kuri hing paneks küll turismiga seotud inimesed tööle. Kuidas ma tookord rapsisin, aga keegi ei suvatsenud minuga vaeva näha ega tundnud huvi ei mu probleemi ega mu raha vastu. Hea küll, loodame, et asi oli aastavahetuses ja rahvas juba puhkas. Igaljuhul oli Sharmis aega, ruumi ja võimalusi.

Lähen lennukile, kui tulen, kirjutan. Ma saan varsti Punasesse merre!

Nii ongi, võta kogu pakett. Ma arvan, et kui ma Teztourist need soodsad piletid saan-alla tuhande-siis otsin majutuse kohapeal.

Asjaajamisest. Helistasin Estouri(korraldajafirmasse) ja rääkisin oma lugu. Sealt vastas tütarlaps, et kõigepealt saate trahvi. Trahvi nagu ei tahaks ja tütarlapsel väike keeleprobleem, aga kuulasin alandlikult. Siis sai tüdruk aru, et ma ei taha reisi ära jätta vaid tahaks ikka rohkem reisida, aga trahvi saate ikkagi. Ja las edasimüüja-firma helistab. Ühesõnaga-tööd ei viitsi keegi teha ja suhtumine...

Hatshepsut, tänud, et kirjutad -annad julgust ise seigelda, ma juba ootasin kas sa midagi kirjutad. Puhkasid hästi? Ah, ma pean veel aastalõpuni ootama! Ma ei jaksa ära oodata millal Sharmi saan!

Võtsime ka Toomasega ühendust ja tellisime väikse liikumise kõrbes, külaplääzi ja ööbimise kõrbes. Pakkus isegi aastavahetust külas(!) Sõidame detsembri lõpus ja Toomas organiseerib küüdi edasi-tagasi ka. Nii, et me ei jõua ära oodata millal sinna saab. Vastab kohe.

Mina ostsin ka selle eelpool nimetatud koti. Eks näis, ikka on hirm oma fotokat sinna sisse toppida ja vee alla minna.

ma tänan kõiki kes viitsisid mulle vastata. Sõidan aastavahetuseks, 28. dets.Sharmi. Suured tänud ja päikest kõigile. Hatshepsut, paistad asjadega väga kursis olema, loodan, et puhkad kenasti.

Rannapuhkus loomulikult Sharmis, ei ole kahtlustki, eriti kui nii pikalt ette plaanite-lapsed hoolivad veest ja seda nad saavad. Ja soe on seal ka alati, ei ole hirmu et vihma kätte jääte. Muidugi kui seltskonda otsida siis valiksin Kanaarid.

Aga aitäh Reisuline, kindlasti läheme bussiga. Veel-kas bussid öösel sõidavad? Ei raatsi oma nädalast päeva loksumiseks kulutada. Ilmselt on tark tagasisõidupilet kohe Kairosse saabumisel ära osta? Ja kas seal kesklinnas lähedal ka mõnda turgu on?

Reisuline, äkki viitsid paar kriipsu mulle saata, ma võtaks su`ga ühendust ja helistaksin sulle kui sobib(?) Ma pole enne Kairos käinud ja ei tahaks grupi sabas õlisid osta. Aga küsiks su käest ma ei tea veel isegi mida-lihtsalt et kindlustunnet saada, sest keelega on nagu on. folkinn@hot.ee Triin.

Reisuline, aga kust ma tean kus seal Kairos maha minna? On neid peatuseid seal üks või mitu? Ja kas tagasi sõites astun lihtsalt bussi või on seal bussijaam-hoone? Ja kas on enam-vähem kindel, et kusagil tunnise intervalliga saan peale või on trügimist? Ja üldse, kui millegiga puusse panen palju maksab taksosõit 500,- KM Kairost Sharmi?