Krini hotell

Palun muljeid ja infot selle hotelli kohta? Igasugune muu info Kreeta kohta on ka oodatud (soovitused, hoiatused jne).

Kas teemaalgataja on juba sellest hotellist tagasi? Kuidas muljed olid?

Ootan samuti kommentaare selle hotelli kohta, kuna kahe nädala pärast minek sinna.

0
0

Just tulime Kreetalt. Hotelli kohta just kõige kiitvamaid sõnu öelda ei saa. Hotellil iseenesest polnud häda midagi, aga tubade koristamine oli kyll alla igasugust arvestust. Tolmu polnud keegi võtnud teab mis ajast, voodipesu ja uued rätikud vahetati selle nädala aja jooksul korra. Musti rätikuid ka keegi ära ei korjanud. Koristaja tyhjendas iga päev prügikasti ja pesi põrandat sealt, kus oli vaba pind. voodite ja kappide alla pole lapp vist üpris kaua sattunud.

Hotelli bassein oli päris ok, meri polnud väga kaugel ja linn kah mitte.

Hommikusöök oli väga üksluine: sai, margariin, moos, muna(mida kõigile ei jätkunud), kahte sorti mahla( ei olnud head), tee, kohv(polnud hea). Ja nii iga hommik. Lõuna oli päris Ok, õhtusööki ei proovinud.

P.S Jäätis on igal pool väga hea, palju parem kui meil. Proovige

0
0

Nonii, käidud.

Hotelli suurim pluss on asukoht. Võrreldes teiste Horizoni poolt Eloundas pakutavate hotellidega oli see Elounda keskuse ja ranna suhtes kõige parema asukohaga. Peaaegu kohe hotelli ees oli ka bussipeatus, kust käisid liinibussid nii Agios Nikolause kui Plaka poole. Samuti oli hotellist u 10 min jalutuskäigu kaugusel Kolokitha saar, kus olid mõnusad matkarajad. Teine suur pluss oli hotellist ja selle aiast avanev ilus vaade Elounda lahele ja Kolokitha saarele. Meil õnnestus saada veel lahe poolse vaatega tuba ka ja kuna hotell on lahe ja keskuse suhtes künka otsas, siis vaade oli toast 5+.

Puhtusega hotellis oli nii ja naa. Otseselt midagi hullu minu meelest ei olnud, aga nt rõdupõrand oli vahel päris tolmuseks jäänud. Bassein ja basseiniümbrus oli ok.

Hommikusöök oli selline tavaline kahetärni oma- sai, või, moos, mahlad, tee, kohv ja siis olenevalt päevast kas vorst, juust, kohupiima taoline värk või muna. Samuti olid olemas minu meelest helbed ja müsli, samuti kas virsikud, viinamarjad või arbuus. Kui miski otsa sai, siis tuli natuke oodata, toodi juurde. Muide, sellist eestlasele harjumuspärast kohvi ei ole mina veel üheski lõunaaa hotelli hommikusöögilauas saanud. Kes on kohvi joomisega harjunud, siis tuleks oma keedupulk, kohvipulber ja tass kaasa võtta :)

Hotelli pidav pere oli nüüd hooaja lõpuks juba vist turistidest veidi tüdinenud, olid mõnel hommikul sellised mossis.

Aga kokkuvõtteks paneks mina hotellile hindeks korraliku 4. Suurema osa sellest hindest moodustab asukoht ja vaade.

PS hotell on sobilik pigem neile, kes soovivad pigem ringi liikuda ja kasutavad hotelli vaid pesemiseks-magamiseks. See, kes läheb puhkust pigem hotelli ja hotelli baseini ärde veetma, peaks mõne parema hotelli valima.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased