Küsimus Barcelona Sants'i kohta

Tere :)

Küsimus selline, et mul on plaanis sõita Barcelonast Pamplonasse Vibasa bussiga, kuid segadust tekitab see, et need bussid väljuvad Barcelona Sants'ist ja Barcelona Nord'ist. Ma olen nüüd Internetis otsinud ja otsinud, et kas Barcelona Sants raudteejaam (Barcelona Sants railway station) asub siis samas majas Barcelona Sants bussijaamaga? Selle kohta on vähe informatsiooni ja peamiselt on ikkagi seda infot raudteejaama kohta, mis Sants'is asub. Äkki võiks keegi teadjam või varem käinud inimene selle kohta veidi infot jagada.

Oleksin tänulik igasuguse informatsiooni eest :)

Nii ongi! Sants on Barcelona peamine ühistranspordisõlm. Enamus Nordist väljuvaid busse peatub ka Santsis, samuti need bussid, mis Barcelonasse sisse sõidavad. Samuti tuleb Santsi sisse ju metrooliin, mälu järgi vist oli nr. 5 Head reisi!

Mina soovitan minna Barcelonast Pamplonasse hoopis rongiga, nimelt läheb õhtul kella 10 paiku öine rong, mis on Pamplonas hommikul 6 paiku. Öösel saad rahulikult linade vahel magada. Rong läheb Santsist.

Kuid Renfe ei näidanud ühtki rongi, mis sõidaks öösel Pamplona/Irún'i poole. Võib-olla ma ei osanud lihtsalt vaadata, ma ei tea.