küsimus Electronic Travel Authority kohta

If you obtain an ETA (Electronic Travel Authority, subclass 976) after your Working Holiday Visa has been granted, your entry to Australia will activate your Working Holiday Visa and you will NOT be able to apply for another Working Holiday visa.

nii seisab Visa Grant Notification Application'is kirjas mis paneb mind mõtlema, kas aussi tulles on vaja see aktiveerida internetis? Et viisa iseenesest ju olemas, milleks selline segadusttekitav lõik, mitte ei saa aru mis ja milleks. Ehk oskab keegi kommenteerida?

ette tänades,

Silver

Suur tänu hbert'ile - esiteks teema mille lingi mulle andsid on pea 2 aastat vana, hetkekohast informatsiooni sealt ei leia, tänud sellegipoolest. Teiseks, nagu ma aru saan siis riivab Su silma segadus sihtkohtade rubriigi all, oled administraator nagu teema lukku panemise õigustest välja lugeda saab - korrigeeri siis vanu postitusi või mõtle välja alateemad et asja rohkem raami sees hoida. Üritaks olemasoleva säilitamise ja reeglite järgimise asemel hoopis arendada lehte? Miks mul siis õigus postitust lisada on kui konkreetsele küsimusele konkreetset infot ei saa ning teema lukustatakse? Jah saab vaielda konkreetsuse üle kuid teadjad oleks sellest aru saanud. Piisanud oleks mõne hiljuti aussi rännanud persooni üherealisest vastusest kas oli vajalik ETA aktiveerida või piisas viisast. Eks ma siis saan omal nahal teada.

parimat