Küsimus Eurotraveli ööbimiskohtade kohta

Kui keegi on käinud Eurotraveliga reisil, kus sees ka Formula-1 hotellid, siis võiksite märku anda. Küsimus nimelt selline, et kas nad tõepoolest panevad nendesse tubadesse 3 inimest (reisile lähme kahekesi) kui raha kahese toa eest juurde ei maksa. Nimelt nii nad väitsid oma büroos, samas aga pole ma kohanud ühtegi reisifirmat, kes paneks Formula-1te kolm inimest, eriti kui reisitakse kahekesi... On äkki kellelgi kogemusi sellega? Võin selle kahese toa eest ka juurde maksta, lihtsalt nõme oleks reisil avastada et teised, kes pole raha juurde maksnud, saavad ikkagi kahekesi toas olla.

Jah, panevad küll kellegi juurde, kui kahekesi olete. Kolmene tuba on kolmene tuba. Nii, et kui pole tahtmist võõraga tuba jagada, siis maksa pigem juurde või võta kolmas reisikaaslane ka kaasa.

Loomulikult panevad kellegi juurde. Odavfirmade odav hind tulenebki sellest, et ööbitakse kõige odavamates kohtades ja kolm inimest pressitakse kokku. Kõige tüüpilisem näide on Viru Reisid.
Germalo, Tensi jt ei pane jah võõraid kokku, aga neil on juba alghinna sisse arvestatud kahesed toad (selle võrra ka hind kallim).
Kui reisifirmal on 2- ja 3-stele tubadele erinevad hinnad, siis ei maksa loota, et reisifirma maksab reisija eest osa toa hinnast ise kinni.