Küsimus Rumeenia reisi kohta

Plaanin sellel suvel perega rumeeniasse sõita. Ilmselt läheme oma sõidukiga. Teekond oleks Tartu- Läti, Leedu, Poola, Slovakkia, Ungari, Rumeenia. Kas on kellegil infi milliseid teid ja piiriületus punkte sellel marsuudil kasutada?

Sinna Košice ja Cluji kaudu, tagasi läänepoolt.

käisime eelmine suvi. läksime küll läbi Ukraina aga tagasi eelpool mainitud marsruutipidi. Tundub kuni Rumeeniani (k.a.) pole piiriületustega kusagil probleeme ega sabasi. Pidavat olema Rumeenia-Bulgaaria piiripunktides, aga ei tea. Rumeenias proovige kindlasti seda Ploiesti-Sinaia-Busteni-Brasov teed. Mägedes on vapustavalt ilusaid vaateid ja ehe kohalik elu. Ütleks et üks vingemaid asju Rumeenias. Samas tasuks olla ettevaatlik, mustlased on hämmastavalt osavad hooletult hoitud vara sisse vehkima. Sõbralikud ja heatahtlikud nagu Rumeenlasedki aga proffessionaalsed varganäod.

tulime just eelmisel laupäeval sarnaselt 16päevaselt reisilt. Võin igati soovitada Rumeenia piiripunkte - ei tohiks mingisuguseid probleeme esineda. Maa ootab külalisi ja eriti neid kes tulevad Euroliidust.

Rumeenia on lahe jah... aga kohati on teed väga auklikud meil oli ikka mingi 17 löökaukku vaateväljas... juhtisime 2-kesi korraga 1 vaatas aukke ja teine liiklust. Ise läheksin ainult rendiautoga edaspidi. Sõitsime Satu- Marest Romuli linna 200 km 6ha öösel, nii auklikud olid teed. Üldse soovitan Transilvaaniat, väga ILUS OLI.