Kuhu minna lastega Bulgaarias aprillis-mai alguses

Planeerime puhkusereisi väikelastega. Liiga palju ringi sõita ei sooviks, pigem tahaks nautida lähiümbrust ja paari linnakülastust sinna juurde. Lähme lennukiga ja kohapeal võtame auto. Millist sorti ööbimispaiku vaadata ja millise hindega peaks need hinnatud olema? Lihtsus mind häiri, mustus aga küll. Hea asukoht, vb soe bassein(seda vist aprillis ja mais ei pakuta?) on tähtsam, kui luksuslik elutuba.
Kuidas wifiga lood on ses riigis?
Kuurorteid soovitatakse vist pigem suveks, mil ilm soojem juba?

Rannas on vist üsna külm veel. Päikesevarje hakatakse alles juunis üles panema jne. Ja mägedes võib olla veel üsna jahe. Linnadest näiteks Plovdiv. Öömaja kesklinna ja siis sealt väljasõit näiteks Rhodope mägedesse. Teine peatuspaik võiks olla näiteks Veliko Tarnovo või selle kõrval Arbanasi küla. Samas seal on veel terve hulk väikseid linnu ja külakesi, kus on huvitavaid külalistemaju ja kortereid. Eeldan, et kevadel on Bulgaaria puhkus ikkagi looduse või linna suunitlusega, sest rannaks on lastele kindlasti vara.

Või siis alternatiiviks mõni termaalveega spa-hotell, kus on ka lastele sobivaid sisebasseine. Ja seal elades siis mõned väljasõidud. Sel juhul on soe bassein aastaläbi garanteeritud. Enamasti on ka välibasseinid, kus soojema ilmaga ka lapsed saaksid käia. Sellised kohad maksavad keskmisest enam, kui tavalised sama tasemega hotellid.