Kuveidi viisa vol.2

Siin oli ka varem üks sarnane teema, aga aastast 2006, sellest peale on päris palju muutunud.

Oleks üks loll küsimus, nagu nad kõik on. Kas keegi on käinud hiljuti turistina Kuveidis? Teoorias on see võimalik, mõned viisalehed ütlevad, et selleks tuleb taotleda hotellilt No Objection Certificate ja hotell, kus peatud toimibki siis nagu kutsujana. Samas ajavad hotellid mingit jura, et on vaja ettevõtja või tööandja kinnitust jms ehk siis tegu poleks turistiviisaga vaid ikka äriviisaga.

Niisiis, ajab segadusse. Või olengi oma Eesti kodakondsusega määratud sealt välja jääma, kuna Eestit pole nende riikide nimekirjas, millele piirilt viisa antakse vaid peame ronima Saksamaale Berliini ja sealt saatkonnast saama selle väikse ülitähtsa templikese?

Kui kellelgi on kogemusi, siis ootan rõõmuga tagasisidet, isegi kui selgub, et ajangi siin tühja tuult taga.

Huvitav t6esti, et vm.ee lehekyljel on kirjas, et viisa saab piirilt ja juurde on lisatud link, kus Eestit ei ole seal nimekirjas. Igatahes IATA ytleb: Visa Issuance Nationals of Estonia can obtain a visa on arrival for a max. stay of 3 months. Fee: max. KWD 3.-. Extension possible.

IATA infot kasutavad k6ik lennufirmad ja v2hemalt lennuki peale Euroopast sind lastakse. Kui keegi on ka reaalselt viimasel ajal Kuveiti lennanud v6iks t2psustada.

http://www.iatatravelcentre.com/KW-Kuwait-passport-visa-health-travel-document-requirements.htm

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased