Laevapiletid Taanist Rootsi

Kas keegi oskab öelda mis on nende praamipiletitega kui sõita Saksamaalt Taani ja sealt Rootsi. Ostsime Puttgardenis lõppkallid piletid (auto + 2 reisijat) 64 €, meile jäi mulje, et nüüd sõidame kuni Rootsini, aga sõit lõppes kolmveerand tunni pärast Taanis. Uuesti Helsingoris laevale minnes ostsime jälle pileti. Piletitel pole ka midagi kirjas, peale selle , et saad suitsu osta.
Hiljem keegi teadis , et esimeste piletitega oleks saanud ka edasi sõita. Mingit kindlat alust sellel ei ole. Kas on mingi link, kust vaadata?

Parem hilja kui mitte kunagi.

Jah, sellel keegi´l oli õigus. Kui ostad emmas kummas otsas piletid, siis saad osta ka kahe praami piletid korraga, Puttgarden-Rodby ja Helsingör-Helsingborg. Järgmises sadamas pead lihtsalt uue check-inni tegema. Piletitel on ka mingi kehtivusaeg, täpselt ei mäleta, aga kui lähed 24h jooksul, siis oli vist odavam.
Natuke kummaline on ka see, et kui Helsingborg´is ostad piletid HH Ferrys laevale, siis Rodbys tegelikult HH ei tegutse ja üle viib hoopis Scandlines, lihtsalt teadmiseks, et ennast haigeks ei otsiks.

http://www.hhferries.dk/Times%20-%20Prices-247.aspx
http://www.scandlines.se/SEFront/Front_COM