Lennukipiletid kreekasse, ateenasse ?

tere kes teab, kuidas on eestist kõige soodsam sõita ateenasse, ei easyjetist, ryanairist ega estonian-airist ei leiagi siukesi variante palun aidake

Czech Airlinesiga Praha kaudu.

www.bookinghouse.net annab variante,aga ma käisin ka CSA-ga Praha kaudu ja jäin rahule: odav pluss antakse süüa.

Külastage enne neljapäeva (kaasa arvatud) mõnda Rimi kauplust. Ostke ca 1300 kr eest kaks Air Balticu vautšerit (ca 650 kr tükk). Ostke nende vautšerite eest enne 15. novembrit Air Balticu kodukalt lennupilet Riia - Ateena - Riia. Kui tahate Tallinnast lennuki peale minna, peate veel kaks vautšerit (ca 1300 kr) ostma, aga Riiga võite ka auto või bussiga sõita. Lennuajad, sooduskampaania tingimused jms http://www.airbaltic.com/public/30824.html Head reisi.

Ei, nendega eisaa, airbaltic hakkab alles aprillis otse ateenasse lendama ja nende rimi kupongidega saab lennata ainult 12.märtsini.

mäletan, et sai kunagi vaadatud, et suht odav tuleks air balticuga Napolisse ja sealt aegian airlinesiga ateenasse. Aegian käis saksast ka, vaata veebist järgi.

aegaean ja olympic airlines öelda, iseasi, kas nendega saksa kaudu CSA-st odavam hind tulebki.

Teed labi Praha ja Czech Airline on vaga hea.

Mina kahe käega CSA poolt (ja see vist pole mitte esimene kord, kui ma siin seda kuulutan :P).

Aga olen kasutanud ka LOTi. Ooteaeg on sel variandil küll pikem...

mina olen käinud Malev-iga Helsingist, ka oli väga normaalne. muidugi see oli suvine aeg, kui sai Linda Line-ga kiirelt ja odavalt Soome,

CSA-ga, kindlasti!!!! Olen ise Kreekas elanud ning erinevaid firmasid proovinud. CSA on ainuke millega kunagi probleeme ei tekkinud. Kreeka siseselt soovitan Aegean airlinesi, Olympicu omad on vist 70-ndatest. Elu sees ei ole nii palju kartnud kui tookord. Ning Aegean pakub aeg ajalt odavaid pileteid (nt jõulude paiku) Olympicu hinnad on kallimad tavaliselt.

mina olen käinud easyjetiga berliini kaudu.