Leo Arma Hotell

Estour pakub reisi Türki Leo Hotel Arma 4* kõik hinnas. Sellist hotelli polegi, on Hotel Arma!!! Allpool vähendatud väljavõte Estouri kodukalt.

  1. Baarid ja restoranid: Hotellis töötab pearestoran „Olympos“, eliitbaar, baarid on fuajees ja basseini juures ja diskobaar.

  2. Sport ja meelelahutus: Hotellis on diskoteek, elav muusika ja meelelahutus programmid. Teie käsutuses on spa - keskus türgi ja soome saunaga, on võimalik külastada spordisaali, mängida lauatennist, dartsi, rannavõrkpalli, tegeleda aeroobikaga, võimlemise ja joogaga. Hotelli rannas on kanuusõit ja sõitmine vesijalgratastel. On võimalik tegeleda surfamisega (teil peab olema selleks litsents).

1.Arvamus. Baarid ja restoranid: restoran on ikka palju öeldud pigem söökla või veel parem öökla. Pidevalt puudusid lauanõud, mõnikord juhtus, et pole kohta, jäi üle süüa püsti, näppudega. Midas süüa?!! kui on ainult: kurgi/tomati salat, valik saia, väga kehva maitselised möginad, puuviljad. Liha, kala ei olnud nädal aega mis me seal viibisime! Alkohoolsed joogid, saime kuulda teenindajatelt: kahjuks pole enam, seda juba lõunaajal ja iga päev. Teenindustase 3-. Peale tasuta alkohoolsete jookide perioodi lõppemist kell:23.00 esitati jookide eest arve, millel ei olnud summat, paluti kirjutada toa number ja allkiri. Sellist olukorda tuleks vältida, makske sularahas! Juhul kui sa just ei kirjuta suvalist toa numbrit ja allkirja:)

  1. Arvamus. Hotellis pole mingisugust diskoteeki, jeerum, võibolla oli, kellegi toas?? Elav muusika EI. Sportimisest ei tea, võimalik, et oli. Rahvas enam-jaolt igavles. Veetsime mõned õhtud Kemeris, bussiga sõita u.30min. Edasi- tagasi 6USD.

Kallid reisihuvilised, ei soovita mingisuguse raha eest sellist peatumispaika!

Olime seal 05.09.09 - 12.09.09

Lugupidamisega eestlased

Selgus, et alates 20.06.2009 on hotelli nimi Arma Resort Hotel 5* http://www.armaresorthotel.com/en/ Aina paremaks läheb!!??

0
0

Palun vabandust, aga mis läheb paremaks? Tärnid? Midagi muutub paremaks hotellis või sinu tegevuses siin?

0
0

Leo Arma Hotel - pole ju olemas!? Tõepoolest.

Vähe sellest, et juba alates 20.06.2009 on hotellil teine nimi, ei vasta kogu selle hotelli teenendus/teenindus kohe kindlasti 4*. Kõik sai juba alguse saabudes. Jõudsime hotelli u. 2 paiku öösel. Istusime receptionis toolidele ja sinna me jäimegi, vähemalt 3-ks tunniks. Sest administraatorid (kahekesi) ei suutnud kuidagi oma tööga hakkama saada. Kuna omame ise ka majutusasutust, siis jäi täiesti arusaamatuks selline uimerdamine. Gruppide tulekud on ju ammu ette teada ja kes kellega toas ööbib samuti! No mis seal keerulist on??? Nädal aega juurikaid mugida on tõesti katsumus omaette! Oleksime sattunud justkui taimetoitlastele mõeldud hotelli! Estour oleks võinud selle oma kodukal ju ära märkida! Siis saanuks valida kas läheme paastulaagrisse või valin hotelli "kõik hinnas". Lihast nägime ainult und! Estour edastab täielikult valeinfot hotellide kohta. Sinna hotelli reisinud bussitäiest lõbusast turistis sai kamp näljaseid ja närvilisi puhkajaid. Rannarätte ei olnud. Võtsime toast siis kaasa. Tahtsime koristajalt puhast rätikut järgmiseks päevaks-aga ei saa. Saime hoopis hommikumantli, kuhu end kuivatada. Õlu iga päev otsas!! No karju või appi! Ei ole, ega tule! Abikaasa otsustas siis ise poest tuua. Aga turvamees arvas, et see on "Big problem!" ei tahtnud hotelli raha eest ostetud õllega lasta. Tuli asi vehkides ja karjudes receptionis selgeks teha! Hotell oleks olnud justkui säästurežiimil. Liumägedest võeti ka kõige magusamal ja kuumemal ajal vesi ära. Et sa ei saaks liugu lasta ja basseinis sulistada! Ja kohapealse reisikorraldaja suhtumine jättis ka pehmelt öeldes soovida.

Ära vali oma puhkuse veetmiseks Arma Resort Hotel ( endine Leo Arma Hotel )!

Kallid kaasmaalased=reishuvilised. Ära usu kõike, mida reisikorraldaja sulle oma kodukal kokku vahutab. Samuti müügiesindajate jutt on mesimagus. Öeldes sulle, et "selle hotelliga on kõik super ja OK. Ei mingeid probleeme!" Ärge uskuge neid! Viska kotipõhja üks kang suitsuvorsti, mida siis terve nädala haugata saad:)

0
0

Pagan! Süda ei anna ikka üldse rahu, kuna reis täiega rikutud.Seega üks asi veel:

Estour müüb sellenimelist olematut hotelli veel ikkagi edasi! No mida sellisest reisikorraldajast üldse arvata.....?

0
0

20.06.2009 alles selgus, et hotellil teine nimi ja tärnid ei vasta loetule? Tagasi tulite ju alles oma puhkusereisilt?

Ära jaura Tripis vaid tee parem kiiremas korras kaebus oma reisikorraldajale. Rahustid on ka lahendus. Kena õhtut.

0
0

Hotelli seinal oli sertifikaat, mis näitas et 20.06.09 on nimi teine. Kaebus ka tehtud.

0
0

Tubli tüdruk.

0
0

Tere,

Estoursi reisikirjeldusest loeb : Hotelli rannas on kanuusõit ja sõitmine vesijalgratastel. On võimalik tegeleda surfamisega (teil peab olema selleks litsents). Teie käsutuses on spa – keskus türgi ja soome saunaga, on võimalik külastada spordisaali, mängida lauatennist, dartsi, rannavõrkpalli, Appi...... kanuusid, vesijalgrattaid polnud, surfamisega? Kas nad üldse teavad mis see on!, SPA-keskus oli tasuline,kuigi kodukalt võib lugeda(Teie käsutuses), spordisaalis olid kaks ädist kangi ja rannavõrkpall. Seal oleks nagu kivipalli MM käinud st. plats ja selle ümbrus suuri kive täis. Tekkib küsimus: milliste kriteeriumite järgi seal tärne antakse? Kas tõesti Estour ei kontrolli mida müüb. Tahaks nende inimeste nägusid näha kes ostsid selle hotelli kataloogi hinnaga 15000.- EEKu. Max sellise puhkuse eest oleks 2000.- eeki, sest nagunii ostad ise kõik juurde. Aga olgem positiivsed ja reisige ikka, enne tehke kõva kodutöö ja võtke oma küsimustele enne reisi kirjalikud vastused reisifirmadelt.

0
0

Alati kui teil on probleem, kutsuge kohale hotelli esindaja ja tehke kirjalik avaldus koos allkirjadega, enda ja esindaja omad(kaks tk. , üks jääb hotelli). Hotelli ja reisikorraldaja (hetkel pean silmas Estour-i , Leo Arma Hotelli) arust on kõik OK. Nemad ju sõidavad ühes paadis! Kahjuks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased