Majutus Nizzas 2013

On plaanis läbisõidul olla paar päeva Nice'is, kuid hetkeseisuga erinevaid hosteleid uurides on mai lõpus juba paljud kohad hõivatud ja lisaks hinda vaadates tundus, et sama summa eest võiks hotellitoa juba saada (öö umbes 30 EURi).

Kus soovitaksite ööbida? Eelistaksin küll üksinda tuba, kuid hostelis pole hullu ka teistega seda jagada!

Kui leiad selle raha eest Nice'is ühese toa, siis võta kohe ära. Vahet pole kus ja milline, see on ikka päris odav hind Nice'i kohta.

Anda suvel 2013 rendile stuudiokorter Nizzas, Prantsusmaal

Anda rendile stuudiokorter Nizzas Inglaste Promenaadil. Asub mere ääres. Võimalik rentida nädala kaupa (laupäevast laupäevani). Alates 15. juunist kuni 14. septembrini 2013. 400 eurot nädal. 28 m2 korteris on olemas kõik vajalik puhkuseks. Korter asub teisel korrusel, majas on lift. Köök ja elutuba on eraldi. Vannituba vanni ja WC-ga. Tuba laia voodi ja televiisoriga. Wi-fi internet. Stuudio on sobiv kahele inimesele. Köögis on külmkapp sügavkülmikuga, elektripliit, mikrolaineahi, veekeetja, pesumasin. Väike rõdu. Voodipesu ja käterätikud hinna sees. Triikimislaud ja triikraud. Föön. Promenaadil on parkimine tasuta. Maa-alune tasuline parkla asub 200 m. korterist. Supermarket, saiapood (boulangerie), bussipeatus ja jalgrattarent asuvad stuudio vahetus läheduses. Deposiit on 400 eurot. 50% rendist tuleb tasuda 1 kuu enne puhkuse algust. Kogusumma kuulub tasumisele võtmete kättesaamisel. Soovi korral saadan Teile fotod korterist. Palun võtke minuga ühendust telefoni (+33 6 24 65 44 79) või meili teel: hantamagno@gmail.com.