Majutus Rotterdamis.

Kas Rotterdamin leidub nn. ühiselamu tüüpi majutust ? Ärge kohe näkku karake et googelda. Ei tea inglise keelset definitsiooni.

Ingliskeelsed mõisted sellist tüüpi majutuse otsimiseks on "dormitory" (või ka lihtsalt "dorm") ja "hostel".

Hollandis on HI noortehostelite keti nimi Stayokay ja Rotterdamis asub üks selline siin: http://www.stayokay.com/index.php?pageID=3207&hostelID=356050

Väga vahva paik, peaaegu kesklinnas, toidupood lähedal, köögi kasutamise võimalus samuti olemas.

Septembris on Rotterdamis toimumas võrkpalli EM. Sellega seoses tahaks mõned päevad seal veeta. Mängud ise Zuidpleinis, Ahoy hallis.Kuhu oleks mõistlik majutus vaadata, arvestades, et peale mängu just kohe unele ei kipuks ja mingi ööelu variant võiks kogemusi rikastada.Kriteeriumiteks oleks siis lihtsus logistikas Ahoy halliga (mitu mängu päevas), võimalusel tasuta parkimine, elavam ööelu.Ahoy saali ümbrus paistab nii kilomeetri ulatuses olevat ära broneeritud.

majutuse pakkujaid palju: booking, airbnb jne kõigil filtrid olemas tasuta parkimine jne, ole mees ja toksi kuupäevad sisse, vaevalt siin on kedagi kes pakub sulle head majutust teadmatta kuupäevi, inimeste arvu ja hinna taset

Pigem huvitab mind piirkond. Konkreetset majutusasutust ei soovigi.Kui nüüd Tallinna näitel mõelda, et üritus Saku Suurhallis ja majutus Õismäele või Tiskresse, siis oleks see ilmselt veidi kehv valik. Autoga ei ole ka vanalinn ilmselt hea valik.