Viimased kommentaarid

FD62 - Eestisse sisenemist ei saa keelata, küll aga saab keelata kogu transpordi va isiklikud sõidukid.

PS - soovitan esmalt Nairobit ja Malmöt külastada. Õige pisut vahet on.

Kui siinseid kogemusi lugeda, siis Ryanair veeretab viimase hetkeni, et sa raha tagasi ei saaks.
Loe täpsemalt teemast:

https://trip.ee/foorum/uldfoorum/ryanairi-piletite-tuehistamine

Kelle piletid teil on? Ryanair ei lenda mais.

Hannes Võrnol oli ühes filmis ori. Äkki võtaks ka mõne, kevadtööd algamas.

Imre Kaas ahhetab hetkel meedias, kuidas inimesed ikka kogunevad. Pildid, mida jagab, on tehtud sellise rakursi alt, et ka üksteisest 100 m kaugusel olevad inimesed on justkui kõrvuti. Ja müüb, lahinal.

Kas ma peaks olema miski boonusklubi liige? Oman hetkel veebruaris ostetud pileteid Kuubale, küll täielikus turistiklassis ja miile paistab vaid 25 000, kuid siiski... Midagi positiivset ka

Kuskilt jooksis läbi, et Hiina jääb tugevalt plussi - paarikuine paus reostuses pidavat pikas perspektiivis säästma kümneid tuhandeid elusid :)
Vähem paanikat, naudime "kriisi", MÕTLEME.

Kulla päike - kas sina kirjutasid Postimehes artikli, kus soovitasid kirstuäriga tegelema hakata? Tänaseks "peaks" meil olema ca 50 000 nakatunut, neist 10 000-15 000 intensiivis ja tubli 500 surnut.

Äkki raputaks endale pähe midagi... Gripp on siiani kordades julmem olnud. Eesti suremus on hetkel 0.

Omamoodi seiklus, mida mäletada. Loodan, et jõuate koju.

Huvitav oleks teada, kuidas teile karantiin korraldatakse. Omal käel läbi ühiskonna koju saata oleks äärmiselt vastutustundetu.

Ringvaate laivi järgi ootavad jah. See väide oli äge, et baltlased takistavad poolakate liikumist Poola, kuna poolakad takistavad nende liikumist.

Huvitav, mis see suurusjärk olla võib? Mulle on kuskilt silma jäänud, et oma lähimate naabritega on selline koostöö ka eelnevalt toiminud. Slovakid ja leedukad on saanud liikuda.

Piletimüük ju toimub. 

https://www.momondo.ee/flight-search/FRA-WUH/2020-03-29?sort=bestflight_a

Ma eeldan, et neid ei ole veel lihtsalt tühistatud?

Vaatasin veel flightradarit. Lende ikka on. Lendavad Hiina ja muud aasia ettevõtted.EU kompaniid on maale surutud. Miks neil Air Chinadel jms edasi lubatakse lennata? Osta või homseks pilet Wuhani

Selline teema võiks olla aktuaalne vast ainult siis, kui on võimalus ja eesmärk sinna jäädagi.

Nagu ma aru saan, jaguneb maailm kaheks. Ühed, kes pooldavad isolatsiooni, teised, kes kaitsevad vaid ohustatuid ja vaatavad läbipõdemise ja grupiimmuniseerimise peale.

Tai näib olevat avatud lahenduse poolt, seega on seal päikese all mõnele vastuvõetavam olla.
Aga kuidas sinna saada... Rootsi on ilmselt meile lähim, kes ei lähe isolatsiooni teed. Kui Rootsi saate...

No kui just reisilennukitega kaupa ei veeta, siis on ikka liinilendudega tegu.

300-600 kohta per lennuk

Vaatasin huvi pärast flightradarit. Otse minu kohal oli Air China LHR-PEK. 

Kuskil Krasnojarski kandis oli 30-40 lennukit teel hiina linnadest euroopasse (Amsterdam oli väga popp) . Kes nendega lendavad?

Mees80, see ei ole OK, et sa VÄIDAD, et Eesti ON kõrge ohutasemege riik ja hiljem põhjendad, et sa vaatasid tabelist, et me oleme 19. kohal ja sina küll liigitaks meid ohtlikuks.

See on kõige ehedam valeinfo levitamine!

Mees80, millel see väide põhineb? 

Leedukad ei ole saanud mingit erikohtlemist. Eestit ei peeta kõrge ohutasemega riigiks.

E.T.  Aga palun, ole kursis, või ka "kursis"!

Ma olen täna palunud FB-s eemaldada umbes 30 postitust, üks absurdsem kui teine (viirus hävib 25-26 C juures - hallooo, mis meie kehatemperatuur on?). Levimas on massiliselt hüsteeriat ja valeinfot.
Otseselt on neid raske ümber lükata, kuna kasutakse just nn pooltõdesid. Numbreid ja statistikat kasutatakse kontekstist välja rebituna. Asjalikke soovitusi null. See selleks.

Aga mida saavutada tõestades siin, et kõik on puhta p****s? Mis see agenda on? Tahad meiele müüa midagi? Tahad, et me sinu poolt hääletaks? Mida sa saavutad sellega, kui veenad kõiki, et kõik on maksimaalselt mustas stsenaariumis? Usu mida tahad, loe mida tahad, aga enne, kui midagi levitad, võiksid MÕELDA, mille jaoks see oleks kasulik.

Siin on mitmeid väga häid ja lühidaid kokkuvõtteid olnud, kus ei eitata ohtu, kus soovitatakse ratsionaalseks jääda ja kus kutsutakse rahu säilitama.

PS - kui viimsepäevafilmide romantika nii äge on, meenutaks, et esimestes kaadrites hukkuvad eriti võikal moel just need, kes kiljudes ja karjudes sihitult ringiratast jooksevad. Lõputiitritesse jalutavad teised tegelased.

Balil sõidab end rolleriga päris mitu turisti iga aasta surnuks või joob üle. Ma ei näe, et alkohol ja rollerid meil paanikat tekitaks.

@Aivart67 Kuna antud vastus on samuti puudulik, siis on ta ka vale. Vastus ei viita, et eeldab teatud aspektide täitmist ja seetõttu on eksitav.

Viisa ON vajalik.