majutusest kariibi mere saartel

Tere reisumehed/naised,

Hiljuti sattus näppu üks Postimehe artikkel, kus pistisevõtmises süüdistatav auväärt kohtunik väitis, et reisis 4 kuud Kariibi mere saartel ning öömaja eest ei maksnud kuskil rohkem kui 10 USD. Oleks huvitav kuulda, millistel saartel sellise raha eest on võimalik ööbida. Omaltpoolt võin kinnitada, et teatud piirkondades Kuubas saab 10 USD eest ulualuse küll.

Jagage kogemusi!:)

See oli üks hiiglama vahva artikkel jah. See Kariibi mere piirkond, mida mina tean, on teadupoolest maailma kõige kallimaid reisisihte, kui mõned üksikud helged erandid kõrvale jätta. Kohtunikuhärra budget on täitsa reaalne, kui ta peatus pikemaid perioode ühes öömajas ja piirdus reisimisega Kuubas, Saint Vincent & the Grenadines, võibolla veel mõnel üksikul suhteliselt odaval saarel.
Tegelikult algab paljudel saartel low end kuskil 40-50st dollarist ja ka 100 dollarit võib vabalt odavama otsa alla käia.
Kui erinevate saarte vahel ringi reisida, normaalselt süüa ja lubada ka meelelahutust, siis reaalne päevaeelarve alla 50 USD küll langeda ei saaks (tahaks pigem 75-100 USD pakkuda). 4 kuud x 50 usd on jämedalt 100.000 EEK.
Minu ettepanek oleks nii väärtuslike teadmistega kohtunik kindlasti Tripi foorumise haarata.