Majutust Roomas lastega perele?

Plaanime minna oktoobri lõpus Rooma koosseisus ema-isa ja 3 last ning olla seal 4 (või 7) ööd. Palun soovitage normaalsel tasemel majutust pigem mitte Termini jaama ümbruses vaid kesklinnas, centro storicos, kus oleks üldse piisavalt suuri tube nii suurele perele. Olen ise Roomas varem käinud ja Itaalia Rough Guide on ka näpu vahel, aga kõik majutuskohad, mida tean ja sealt leian, piirduvad kas 2-ste tubadega või on tegu hostelite "jagatud" suurte tubadega. Kõigi vihjete eest tänud juba ette:)

Tere, kirjutasin just pikalt yhest toredast korterist, mida Vic70 pakub. Terve korter oleks ideaalne suurele perele. Yhes kooginurgaga magamistoas on diivan (vist lahtikaiv) ja suur voodi, teises ka. Hasti monus korter, mitte paris vanalinnas, aga vaga lihtne bussi/metrooyhendus ja kui lapsed jaksavad jalutada, siis meie kaisime igal pool jala. Vaata Vic70 kontakte ja minu postitust teema B&B Roomas alt.

Ka minul on tutvusi Rooma keskuses yhe korteri yyrimisega. Olen viinud sinna oma sugulasi ja kòik rahule jàànd. Korteris on kolm tuba, vannikas ja kòòk. Puhas ja hea korteriperemees jàtab vòtmed kogu oleku ajaks teie kàtte. Hinna kohta pean vajadusel yle kysima. Kui keegi huvitatud on rààgin làhemalt ja vajadusel saab piltegi nàha! . . . Trip.ee parandas kirjavead ja annab Biondale viimase hoiatuse, järgmine vigaderohke postitus lendab prügikasti!

Pakun oma isiklikku korterit,milles B/B variant on majutanud kolme aasta jooksul palju eesti peresi.Hinnas saab alati kokkuleppele, kuna olen ise äri perenaine.Materjale ja soovitusi ,kasulikke näpunäiteid ja muu vajalikku on ka anda,kuna töötan ise selles linnas giidina. Kui olete huvilised,siis võtke palun ühendust ulve.raffi@gmail.com