bionda

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
10 kommentaari
 

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tere, kellel on kogemusi AirBalticuga lendudes (huvitab Rooma ots, aga vast on teeninud ikka igale lennule sama). Kas kàsipagsi eest tuleb juurdemaksta? Kolm inimest=kolm kohvrit=45 Eurot. Kas lennud on olnud hilinemistega? Aitàh.

Kui hotelli hind on madal, siis on ka tihti tase madal. Hotelli kollektiiv rààgib tihti vaid itaalia keelt. Ja hommukisòòk on tihti kòrval olevas baaris kohvi ja saiake. Üritan ehk nüüdsest tripis rohkel olla ja ehk saan ka kogemustega aidata. 11 aastat Itaalias juba oldud. Ja kasutan samas vabandus kòigi ees, kes on mult òòmaja küsinud aga pole mult vastust saanud. Itaalia interneti rakendus pole just kòige parem ja seega olen viimased 4 kuud ilma netita olnud. Vabandan! . . . Trip.ee lisas suured algustähed ja palub postitajal endal seda tulevikus teha!

Ma ei tahaks nüüd hunti näha seal, kus seda pole aga ei saaks ka rahu kui ei hoiata. Tösi on, et Itaalia pole suur hääletajatemaa. Olge palun ettevaatlikud. Paar nädalat tagasi oli kahel järjestikulisel päeval kaks koledat juhtumit just telgis/pöösa all ööbiatega. Mölemad paarid olid otsinud telkimis kohta(yhed Rooma ,teised Naapoli lähedal)ja kysinud abi lähedal olivatelt inimestelt. Samad koha soovitajad olid hiljem mehed läbi peksnud, naisterahva ära vägistand ja rahad röövinud. Sedasi kindlasti ei juhtu köigiga aga ettevaatus ja enesekaitse ei tee paha! Soovitan otsida kui vöimalik motelli. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Tànan kòikki!yhesònaga panen jalga mugavad jooksukingad ja laps mehe kukile!!!hihihi

Vabandan kòikide ees,kes on mulle kirjutanud ja òòmaja kohta abi palunud.Minust mitte sòltumatudel asjaoludel pole saanud teiega kontakti vòtta ja kahjuks pean ytlema ka,et pole kohti neil kuupàevil millal olete soovi avaldanud,et edaspidi ei tuleks probleeme jàtan oma e-maili aadressi liisxliis@hot.ee kòigil soovjatel soovin varakult teada anda sest tahtjaid on palju.Aitàh.

Uskumatu aga nii bensiini kui diisli hind kasvab iga pàev.Tàna hommikul oli diisli hind Roomas 1,411 eurot liiter.

Tànan kòiki, kes vastasid. Yritan olla ettevaatlikum kirjavahemàrkidega kuid tàpitàhtede osas ei saa teha midagi, minu arvutil QWERTY klaviatuur.

Ka minul on tutvusi Rooma keskuses yhe korteri yyrimisega. Olen viinud sinna oma sugulasi ja kòik rahule jàànd. Korteris on kolm tuba, vannikas ja kòòk. Puhas ja hea korteriperemees jàtab vòtmed kogu oleku ajaks teie kàtte. Hinna kohta pean vajadusel yle kysima. Kui keegi huvitatud on rààgin làhemalt ja vajadusel saab piltegi nàha! . . . Trip.ee parandas kirjavead ja annab Biondale viimase hoiatuse, järgmine vigaderohke postitus lendab prügikasti!

hmm..minu arust pole sul lapakat kaasa mòtet vòtta..levialasid on tooohutult vàhe ja seda enam kui lòuna poole reisid..yleyldine netistamine on siin itaalias vàga aeglane..tavalised internet pointid on kas egiptlaste vòi indude kàpa all.mul pole endak just palju netti vaja old aga rooma keskuses on kindlalt net cafeesid kus tavaliselt levi on tasuta aga pead tellima misit. kui mònes kysimuses aidata saan siis jàta teade!! ciao ciao