Malagast Marbellasse kas takso v6i auto rentida ja veel palju muid kysimusi.

Eks palun siis n6stage mind siin. a) kas keegi teab palju takso s6it Malaga lennujaamast Marbellasse maksab? b) mis seadused seal laste turvatoolide kohta on? kas taksos on need juba olemas v6i seal taksos ei ole vaja? c) kas takso s6idu maksad inimese pealt v6i on kindel taks palju maksab? d) v6i tasuks hoopis auto rentida? e) kas kellegil on soovitusi konkreetse firma kohta malaga lennujaamas, kas kellegil on olnud ebameeldivaid kogemusi teatavate firmadega, et siis teaks millist firmat v2ltida? e) kas taksosid on seal Costa del Sol piirkonnas lihtne leida? a la l2hed v2lja ja kohe leiad v6i pead enne helistama ja kohale tellima? Ok reisijad, palun siis h2id n6uandeid :) Edu k6igile :)

Milleks taksoga minna? See tuleb ju hirm kallis! Minge Malaga lennujaamasat rongiga Fuengirolasse, maksab paar euri. Sealt edasi bussiga, jällegi paar euri, kusjuures Fuengirolas on rongi lõpp-peatus ja bussiterminal kõrvuti, ning rongi peatus Malaga lennujaamas samuti 2 kuni 3 min. kõndida, et ei pea muretsema. Kui olete lapsega, siis oleks asi keeruline...

0
0

Meil on jah kaks pisikest kaasas ja palju kohvreid....arvan, et see rongi v2rk j22ks seega v2lja (kui oleks yksi siis jah muidugi)...siiski ait2h vastuse eest :)

0
0

Takso malagast võib olla u 50- 80 euri, täpset hinda ei mäleta, aga kuhugi sinna kanti. Kui sinna mitmeks päevaks jääd, rendi kindlasti auto, nt europcar, see lennujaamas saadaval ka ja kontorid üle hispaania, et hiljem saad auto jätta kuhu iganes. Kui rendid auto u nädalaks, peaks nädal maksma u 250 euri.ok

0
0

kindlasti rendi auto, kui jääd pikemaks ajaks siis saad ringi söita , ära mingeid ekskursioone kyll vöta kuskilt, ise vaata ja söida ringi.tee enne eestis mingi madala krediidiga kaart siis pole vaja autot rentides sula tagatiseks jätta.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased