Malaisia

Tervitus!
Plaan külastada veebruari lõpus ning märtsi alguses Malaisiat. 3 päeva Kuala Lumpuris + 8 Langkawil+ 3 Singapuris. Reis nö. omal käel. Oleme oma plaanid kahes esimeses sihtkohas läbi mõelnud, kuid nüüd tekkis kahtlus, et äkki Singapuri külastus vahele jätta ning hoopis Taman Negarat külastada. Kas kolme päevaga jõuaks seda teha algusega Singapurist? seda sihtkohta ei saa me kahjuks vahele jätta, kuna lennupiletid niiviisi ostetud. Kas 1 päev seal oleks piisav. Rongiga liikudes ju öö sõidaks sinna ja öö tagasi? See näitab seda, et algne reisipalaan ei olnud korralikult läbi mõeldud.., kuid äkki keegi oskab häid soovitusi jagada. Ette tänades!

Kahest nädalast kolm päeva KLi peale kulutada on ull luksus. Lennutransport ei anna Malaisias suurt võitu. Singapur väärib külastamist. Taman Negarat päevaga kotti ei pista.

Üldiselt, mida suurema paindlikkuse jätate, seda parem reis tuleb.

KL oleme küll 2 ööd, kuid tegelikult on vaba aega nii päeva jagu. esimesel õhtul saabumine ning 3 nda päeva lõunast juba liigume langkawile. mõtlen, et üle nädala seal olla ei raatsi ja sinna aega võiks mahtuda ka pinangi külastus. taman negara jäägu järgmiseks korraks, kuid 3 päeva siiski vajaks sisustamist. kuidas oleks kõige parem liikuda kota bharu v. kuala terengganu´le? kas rongi v. bussiga? sooviks natuke ka ida pool ringi vaadata. milliseid kohti soovitate seal pool külastada? aega jah väga palju pole.
ps!singapuri jätaks siiski vahele (sai lennu ära muuta), loodus tõmbab rohkem.; )

Kui te juba Kota Bharus olete, siis tegelikult oleks üks võimalus minna Perhentiani saartele. Sinna lähevad aeglased "laevad" ja siis kiired, mis on küll kallimad, aga tegelikult mõttekamad. Kota Bharust tuleks võtta takso, mis viib teid u. poole tunniga sadamasse, kust need paadid lähevad. Kasulik oleks minna kohe hommikul vara u. 7 ajal. Perhentiani saared on lahedad, elamine on bungalow's moskiitovõrgu all ja tegevust peaks ka jätkuma kui tahtmist on. Lisaks on seal saartel ka selliseid vanakooli hipisid, kes on juba paarkümmend aastat teel olnud ja hõljuvad seal omas maailmas. Selle kõige peale (saartele minek, seal olek ja loomulikult ka tulek võtabki u. kolm päeva ja tsivilisatsioonist (suurtest linnadest) olete ikka väga kaugel)).