Maltalt Sitsiiliasse

Plaanime reisi augusti keskel maltale ja ühtlasi sooviks ära käia ka sitsiilias. Leidsin firma http://www.virtuferries.com/index.aspx mis toimetab inmesi edasi-tagasi. Kahjuks hind 1,5 tunnise meresõidu eest ikka liiga jõhker - augustis koos kõikide maksudega €160. Netist otsides rohkem nagu alternatiive ei leidnud (peale lennu, mis muuseas maksab umbes sama palju) - tundub monopol olevat. Kas on kellelgi kogemusi või mingit lisainfot võimalike alternatiivide kohta, oleksin väga tänulik.

Meil on täpselt sama reis ees omalkäel, küll sept lõpp - okt algus. Kui sa sealt tagasi tuled, vahest jagad muljeid, eriti Malta kohta. Kus parem (soodsam) ööbida jne. . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

0
0

Valikuid on isegi kolm. Esiteks praamiga, aga hind tõepoolest kirves. Teiseks lennukiga, aga hind kaks kirvest. Kolmas võimalus on minna Eestist vastavalt siis kas Maltale või Sitsiiliasse, ja näiteks meie pere puhul (2+2) oleks see kõige sobivam ja odavam variant tulnud. Nii et kahjuks jäi meil Sitsiiliast Maltal käimata. Muidugi kuulsime, et vene gruppidele pidi tehtama ekskursioone, aga meid ei võetud jutule - eestlased ju siiski. Seda tasub siis uurida teistest hotellidest (vene gruppe ma mõtlen) Aga ootaksin meeleldi infot, kas on tekkinud ehk vahepeal mingeid muid variante - erakad näiteks või nii.....

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased