trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Suur suur tänu hanneess! Tegime täpselt sellise kirjelduse järgi oma päeva ja oleme väga rahul! Soovitan kõigile sellist võimalust kaaluda. Meie taksoljuht oli igati tasemel nii, et ka sellega vedas :)

Kinnitan - Omaani viisa tuleb osta piirilt ja maksab 20 riaali. Kiire asjaajamine.

Norwegianil vist kõik pagas tavapärasest väiksem? Kuidas lennukid sellel firmal on? Ma ei ole varem Norwegianiga lennanud. Aitäh.

Suur suur tänu kõigile vastajatele! Sain väga häid mõtteid ja usun, et ka päevase väljasõidu planeeritud!

Tere. meil peagi minek ja oleks huvitav teada hinnataset. Kas Teil oleks võimalik palun tuua näiteks mingi hinnavõrdlus? Vesi? McDonalds? Jäätis? Õlu? Kohvi? Või midagi veel, millest tekiks ülevaade hinnaklassi kohta. Paljud räägivad, et odav-odav-odav. Aga millega võrrelda? Aitäh vastajale!

vatse - Kishi saar kõlab väga põnevalt! On seal keegi ka käinud? Omal käel saab hakkama?

Tõstatan taas teema. Kui on olemas Quatari viisa, kas siis saab Dubaist riiki külastada? Ning kas viisat saab osta lennujaamas või tuleks juba eelnevalt seda omada? Ei ole varem ei Dubais ega Quataris käinud ja uurin üheks päevaks tegevust.

Bialystokis Auchan, Real, Lleroy, Carrefour. Reeglina seal juures ka muud väiksemad poekesed...

Ka Suwalkis nüüd peale Lidl'it Bialystoki poole sõites paremat kätt uus kaubakeskus. Nime ei jõudnud vaadata kahjuks :)

Kui liiga ei tee ja jaks veel ca 200 km sõita, siis Varssavis oleks valik suurem. M1 kohe linna sissesõidu juures.

Leedus ka suured teetööd hetkel käimas. Liiklus reguleeritud valgusfooridega. Poolas on peale Bialystoki paar lõiku, kus kitsam, kugi teed sõidetavad. Lätis enne Riiat kahepoolne tehtud ühele poole ja kahesuunaliseks. Venid 30km/h Varssavis on tipptund nii nädala sees kui nädalavahetusel tõeline kannatuste proovilepanek. Kõige kiiremini liigub seal öösel või varajasel hommikutunnil.

Arvestama peab muidugi ka vasakpoolse liiklusega. :)

Aga eelkõnelejatega nõus - jäta auto Hispaania poolele, jaluta üle või sõida bussiga. Meie võtsime Gibraltais kohaliku takso, kes meid siis mööda saart ringi vedas ja väga palju juurde rääkis.

Veebruari alguses oli 1/68 kurss tänaval.

Reeglina ei tohi India ruupiaid riigist välja viia. Eestis ei saa mitte ühestki valuutavahetuspunktist INR'e osta

Loe siit minu ammust postitust http://trip.ee/node/36549?page=2

Piiril läks natuke aega, ei tea küll mida me ootasime, kuid päevase reisiga saime kenasti hakkama. Giid vedas Pertas ringi ja seletas, oli väga asjalik ja teadlik. Arusaamatuks jäi tookord ka see, miks passid piirilt ära korjati, kuid nüüd reisin alati värviliste originaalkoopiatega taskus ringi.

Ajakava oli kuidagi nii, et öösel (äkki oli mingi kl 2 või 3) korjati hotelli juurest peale, hotellil olid valmis pandud ka toidumoonakarbikesed. Siis sõitsime piiri, seal ootasime laeva, mis meid üle viis ja olimegi Jordaanias. Giid oli bussiga vastas, buss oli igati OK, konditisoneerid ja kõiksugu mugavused olemas.

Lõunasöök oli organiseeritud ja kui ma väga ei eksi, siis õhtusöögi sõime juba hotellis.

Minu käimisest on küll palju aega möödas, aga ehk oli natukegi abiks. :)

Rentisin auto läbi bookingu ja Düsseldorf Weeze (Ryanair Tallinnast, õhtune lend). Sain parima pakkumise Hertzilt. Ei mäleta küll, et deposiiti küsiti. Igal juhul ei olnud ei krediitkaardilt midagi võetud ja ei pidanud ka sularahas midagi juurde maksma. Küll aga tasub tähelepanelik olla nende poolt pakutavate lisakindlustustega! Küsige ja uurige iga juhul kui ei saa täpselt aru, milleks see vajalik on. Sügisel rentisin Saksas auto firmalt CARO ja seal taheti deposiiti 700 EURi

Toomistasusid ei olnud kummaski kohas

Tekkis veel üks küsimus ja seoses Varkala randadega.

Olen vaadanud erinevaid pilte ja ei näe, et randades oleks rannatoole? On see tõesti nii või on ka Varkalas sarnaselt Goa randadega vaid kohati rannatoolidega varustatud rannariba?

Aitäh vastajatele :)

Miks mitte kasutada Cargobussi teenuseid?

Tere.

Kui see number jäi alles, siis teoreetiliselt peaks jah saama uuesti täita. Kuigi ma ei tea kas ka peale seda, kui neil nüüd (2014 nov lõpp) programm vahetus.

Mul oli endal alguse juhuseid, et pidin paar korda ankeeti uuesti täitma.

Aga alati võib ju nt viisateenustest üle küsida, nad on seal väga lahked.

Pilt peab olema ikkagi pealekleebitud kujul. Reference in Finland - kirjutasime samuti kontaktid Eestis.

Sain just täna passid uute viisadega kätte.

Kasutage viisa.ee teenust.

Ma olen kahel korral (India viisa) seda teinud ja igati rahul!

Piiril viisa tegemisest ei teadnud ka Viisa.ee midagi

Saatsin dokumendid mingi nädalakese tagasi ja lubati, et saan kätte 20.november

Igal juhul kui võimalik, tuleks viisa siin ära teha! Kuniks see piiril veel ka ladusalt tööle hakkab... Milleks enne puhkust selliseid pingeid :)

Esimesel kohal toidukraa, teisel tarbe(kodu)keemia, -paberid, hügieen, alkohol. Kolmandale jääks sellisele loetelus riidekraam, mööbel, kontoritarbed, aiandus, koduelekrtoonika jne.

Igal juhul PTAKi lehega võrreldes on Macro suurem :)

PTAK tundub siiski olevat suurem tõesti.

Kuid riidekraam on Macros ehk kolmandal kohal. :)

Oleneb, mida tuua soov on.

Macro peaks olema Bialistokis. Seal saab maksta nii zlottides kui eurodes (!), kuid eurodega makstes tuleb arvestada mitte just kõige paemat kurssi.

Kui ise Poolast läbi sõidame, siis toome ka endale suurema varu. Müüakse seal kõike - söögiaineid, paberit, riideid, väiksemat mööblit jne. Osta saab hulgi ja ka jae.

Mulle see koht meeldib

http://www.makro.pl/public/strona-glowna