Manchester

Tere. Olen kolimas koos oma elukaaslasega Manchesteri kuu lõpus. Olen lugenud siin teemad läbi inglismaa/manchesteri kohta.

Minu küsimus, äkki kellegil on tuttaval või kellegil üürida korterit kesklinna läheduses? Ei tohiks olla studio, peaks olema möbleeritud ja samuti peaks välja nägema viisakas. Max £575pcm. Vaatan ka ise koguaeg jooksvalt kortereid, kahjuks ei taheta kirjadele vastata.

Samuti otsime kesklinna/kesklinna lähedusse tööd. Ideaalne oleks teenindus/baari valdkond. Töökogemust mõlemal konkreetses valdkonnas aastaid. Inglise keel on suus. Äkki keegi oskab soovitada mõnda kohta või üleüldse nõu anda sealse elamise kohta, mida peaks teadma jne. Igasugune info ja abi on teretulnud.

Aitäh.

Ma ka käisin perega just Manchesteris.Algul samuti kirjutasin Eestist aga kirjadele nad vastata tõesti ei taha jah.Osta Inglismaale jõudes kohalik kõnekaart,siis ei ole mingit probleemi kontakteeruda :) Juba järgmiseks päevaks võimalik vaatamine kokku leppida.

Kas uutel inimestel seal raskusi korteri üürimisega pole? Näiteks usaduse puudus ja muu selline? Kas on äkki veel mõnda head nõuannet? Saan aru, et tulite tagasi, miks? Kas polnudki plaani pikemaks ajaks jääda või lihtsalt ei sobinud?

Enamus kinnisvarafirmasid soovivad näha kohalikku palgatõendit, pangakontot ja sinna laekunud palka. Lisaks veel igasugused kinnituskirjad tööandjatelt jne. Ilma töökoha ja kohaliku pangakontota naljalt jutule ei võeta. Üürimine õnnestub ilmselt kõige kergemini eraisikult, aga nii tuleb olla väga ettevaatlik, sest selliste üürimiste teemal on palju ohtudest räägitud.