Mauritius antigeeni test esimesel päeval

Tere!  

Kas keegi on käinud pärast oktoobrit 2021 Mauritiusel ja oskab öelda, kuidas on just hotellides esimesel päeval tehtava testiga. Lufthansaga lennates jõuab kohapeale hommikul kell 7.00 ja hotelli check-in on kõige varem kell 14.00 (hotell asub lennujaamast tunni ajase takso sõidu kaugusel). Hotellis majutudes peaks esimesel ja viiendal päeval korraldama testimise hotell. 

Kas peaks tegema siis testi lennujaamas (mis on mõeldud muudes majutusasutustes, peale hotellide, ööbijatele) või oleks targem kohe hotelli kohale minna?  Kuna enne kohapealset negatiivset testi ei tohi tõenäoliselt siis ka kuskil varem ringi käia (Magebourg vms lähim linn kus oodata kuni check-in ajaks saab hotelli sõita) 

Uurisin ka hotellist, aga hetkel pole veel vastust saanud.

Lennujaamas küsitakse majutuse broneeringut, vastavalt sellele suunatakse sind kas tasuta testima (kui ei ööbi hotellis) või otse uksest välja.

Meie tegime tasuta testid lennujaamas ja hakkasime kohe ringi liikuma, elukaaslane sai testi tulemuse järgmisel päeval meilile, mina pole siiani saanud, 5 päeva möödas. Testi tulemust keegi kontrollinud ei ole.

Tihti saab hotellides ka varem check-ini teha, aga enda kogemuse põhjal ei ole ka probleem ilma testi tulemuseta ringi liikuda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased