Mesinädalad Norras?

Mõte siis mehega minna suvel pulmareisile. Tahaks ilusat loodust ning kala püüda. Aga ei leia yhtegi reisifirmat mis pakuks midagi peale suusareiside:S ja soodne võiks kh olla.
Või minna autoga?
Kõik ideed on teretulnud;)

suvel ei paku ükski firma suusareisi Norrasse:)
Kui võimalust on ja tahtmist ka, siis soovitan pigem oma autoga minna. Uuri siit Tripist, siin on palju soovitusi antud. Öömaja saate valida mõnes kaunis kämpingus - nt. www.nafcamp.no, www.camping.no, www.campingnorge.no jne.
Kui aga eelistate pigem grupireisi, siis uuri erinevaid reisikavu, ka siin Tripis on neid lahatud ja valige selline, kus loodust ja puhkust rohkem sees.
(ps. tean, et üks paar valis nn.pulmareisiks just Norra reisi, võtsid kahese majutuse igas öömajas ja olid kokkuvõttes väga rahul:))

Autoga ma ei läheks. Mesinädalatel ei viitsiks roolis küll eriti olla. Ja läbi Rootsi autoga raiskate 2-3 pæeva ära (edasi-tagasi) enne kui kusagile ilusa mere äärde jõuate.
Lendaks läbi Oslo ...

  1. ... Bergenisse, oleks seal kusagil rannamajas, püüaks kala, käiks merel, käiks vaatamas ümberkaudset loodust jms. Auto saab ka kohapealt rentida. Bergenist istuks Hurtigrutenile ja sõidaks .... Trondheimi. Sealt lennukiga tagasi. Elamus kogu eluks.
  2. ... Trondheimi, algus sama mis Bergeni kandis, siis istuks Hurtigrutenile ja sõidaks Kirkenesi. Sealt juba lennukiga tagasi koju.

Reisibüroo grupireisi ei soovita. Neil selline masstoodangu maitse juures. Pulmareis peaks olema midagi erilisemat, st ainult teile ainult teie soovide ja unistuste järgi.

Hurtigruten on tõeline elamus, aga kahjuks jõle kallis. Aga võib ka ainult rannamaja valida.

Nu uurin siin siis veidi, aga kui toime ei tule pean vist Norra trolli poole pöörduma:D(tundub,et sa tead norrat väga hästi;))

Tean jah päris. Elan siin ja reisinud kõvasti ringi.
Kui tahad teada miskit, siis pane oma e-mail või msn, saame hakkama :)

Pakub see hotelli- ja söögikohtade kett - http://www.dehistoriske.com/. Mesinädalate planeerimiseks sobiv.

Minu meil siis: kallishiireke@hot.ee