Soovitus: mida teha Rhodosel

Kuna viimased paar aasta peale maskide ja nõuete muud värskemat infot Rhodose kohta pole siis lisan natuke. Eestlaste jaoks peaks olema tegu populaarse shtkohaga, sest oktoobri alguse käies oli seal igal päeval kuulda eestikeelset juttu.

Omaette elamus on Red Bull jet boat: https://jetboatrhodes.com/ Kapoti all 1000 hobust ja 2 Rolls Royce turbiini. Plaanis teda polnud aga sadamas jalutades jäi merel trikitamine silma ja otsustasin ära proovida. Meenus ka koolipõlves nähtud Miami Vice Don Johnsoniga ja kiirete paatidega kihutamine.

Tripadvisoris on põhiliselt kiitvad arvustused: https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g189449-d12828493-Reviews-Jet_Boat_Rhodes-Rhodes_Dodecanese_South_Aegean.html. Saan ka ainult kiita. Pakuvad paaritunnist retke koos sukeldumisega ja pooletunnist trikitamist merel. Õhtul oli viimane pooletunnine retk 17.30 aga aja saabudes oli meid ootamas ainult kolm inimest. Veerand tundi hiljem pandi siiski mootor käima ja tehti sõit ära. Kuna kodutöö oli tegemata ronisin paati riietes. Jalanõud kästi kohe kaile maha jätta ja asjade jaoks anti veekindel kott. 55 sõlme ehk 100 km/h tuli kiirelt ära ja mõnus tunne oli merel lennata kord üks külg õhus, siis teine. Lisaks täiskiiruselt paari sekundi jooksul paadi ringipööramine. Taustaks mõnus muusika. Esimene täiskäigul pidurdus viis paadi nina alla ja korralik veesahmakas käis üle paadi. Hetkega olin läbimärg aga +25 vesi oli talutav. Seda tehti korduvalt. Ise videot ei teinud, sest telefon pole 100% veekindel. Google otsing jet boat Rhodes annab nii mõnegi vaste.

Lennupakkumised
Reisikaaslased