Milano

Tere lahen esimest korda itaaliasse. Kas keegi oskaks soovitada kus kandis Milano kesklinnas voiks oobida ? Et oleks mugavi jala kaia ja öömelu ja shoppingut nautida?

Meie ööbisime paar aastat tagasi Ibis Milano Centro hotellis. Väga hea hinna ja kvaliteedisuhe. Asukoht ka super. Korralik 3* hotell. Julgen soovitada.

0
0

Milaanoga seoses annaksin kaks hoiatust. Metrooga sõites tasub teada, et mitmete liinide viimased peatused on väga ebaarusaadavalt tähistusega "väljaspool" linna. Sinna sõitmiseks ei piisa linnatranspordi päevapiletist. Tuleb eelnevalt osta lisapilet. Kui seda pole, siis on vaja kohapeal maksta trahvi 73 euri kahe peale. Kui seda sulas pole, siis kasvab arve üle 100 euri. Kogu süsteem on riiklikult nii sätitud, et sellest pole pääsu. Teine hoiatus on superosavate varaste eest metroos. Meid võtsid õnge vanamutt koos kolme ca 20 a tütrega. Kõik viisakalt riides. Mutt istus minu abikaasa kõrvale vasakule, neiud seisid meie ette püsti. Üks neist küsis kella, näitasin oma randmelt, neiu väitis, et ta ei suuda minu kella lugeda ja palus minu naisel näidata oma kella. Puht juhuslikult abikaasa ei liigutanud oma vasakut kätt oma käekotilt, mis lebas tal süles. Nad jaurasid meiega pikalt, aga siis me pidime väljuma ja naine avastas, et koti lukk oli juba sedavõrd palju lahti, et oleks piisanud hetkest, et käsi sisse pista ja rahakott välja tõmmata. Päästis vaid see, et ta ei tõstnud oma kätt kella näitamiseks. Minu soovitus - mis iganes keegi teiega teha tahab, saatke rahulikult eesti keeles pikalt ja ärge tehke mingil juhul seda, mida teilt palutakse. Arvan, et telefoni võiks näppida ja paar korda kuuldavalt "politseid" mainida.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased