Milline on ekskursioonide valik Larnakas?

Tere plaanis on kahekesi mai keskel Larnakasse minna. Kuidas on lood seal kohapeal pakutavate ekskursioonidega? Kas oleks mõtekas oma reisibüroo kaudu osta või on ka kohalikke reisibüroosid? Ideaalis oleks, kui saaks jalgratta matkale minna ja ilusaimaid looduslikke kohti näha.Pole varem jalgratast rentinud, kuidas seal kohapeal on kas on vaja mingi tagatisraha ka maksta? Palju hind on? Kuidas on bussiliiklusega teiste linnade vahel ? Oleks tore kui kellelgi oleks värsket infot selle kohta veel parem kui ise seal elate/töötate ja ei pea paljuks infot jagada. Vastust ootama jäädes.

peyotel(ät) hot.ee

see nii väike saar, üüri auto ja võta kaart ette, jalgrattaga sa küll mägedes vändata ei jaksa

jalgrattaga on hea mööda rannikut sõita, mägedesse sõiduks parem rentida auto ja osta kaart, vasakpoolse liiklusega harjub ruttu ja rendiautodel on punased nrmärgid, et kohalikud teaksid nendest hoiduda. inglise sõjaväe baasidele liiga lähedale minna ei maksa. bussid käivad nagu jumal juhatab, sellepärast on seal igas peres mitu autot, et ühistransport peaaegu olematu.

Kuna endal sõidukogemus väike veel siis ei riski vasakpoolse liiklusega sõita eriti veel mägedes, kus on arvatavasti kitsad teed.Aga kes on ekskursioonidel käinud andke teada mis meeldis jne?

magedes teed suht viisakad. Paremad kui tallinn-parnu mnt.