Mööda maismaad ja ühistranspordiga.......

Mul selline mõte, et suvel paneks mööda maismaad ühistranspordiga ajama.Lõunasse. Aega kaks nädalat. Juuni algus.(Siinjuures olgu öeldud, et ei soovi kasutada mingi reisiteenusepakkuja poolt pakutavat trippi bussiga hunnik päevi korraga) Kas keegi on siin kes aitaks kokku keevitada reisikava. Millega siit lõikama panna ja kus on otstarbekas trantspordiliiki vahetada jne... Milline on kulu ja kui panen paika ka eelarve siis kaugele jõuan, et tagasi pöörduda. Mõtted?.......

Kaks visiooni

  1. Kui kindlasti mööda maismaad, siis võiks see piirduda Läti-Leedu-Poolaga, kasutada siis Eurolines või Ecolinesi, et jõuaks ringi vaadata.
  2. Kui "Lõuna" tähendab Itaaliat, Prantsusmaad, Hispaaniat või kesk-Euroopat, oleks esimeseks sammuks ikkagi lend. Kui soovid pikalt ühistranspordiga "kulgeda" Euroopas ja aknast vaadet nautida, siis sobiksid võib-olla Šveitsi mägiraudteed. Pakuks lambist:
  3. Lenda Saksamaale, tutvu mõne Saksa linnaga
  4. Sõida rongiga Saksamaalt Interlakenisse Šveitsi, seal leiad nii kalleid kui ka soodsama hinnaga ööbimisi.
  5. Tee Interlakenist väljasõite, Jungfrau (Euroopa kõrgeim raudteejaam), Reichenbachi ja Lauterbrunneni kosk, mida iganes veel. Mõiste "Lõuna" on väga laialivalguv siiski, täpsusta mõtteid.