Monarch lennufirma lennupiletid ja check in

Ma ei saa õieti aru siin keegi kirjutas et piletid saadetakse koju, Samas mujalt loen et piisab sellest broneeringunumbrist et sellega lähen lennujaamas check in tegema ja sealt saab piletid . KUidas siis tegelikult on kellel kogemust. tänud

Ise tegin küll netis check inni ja printisin pardakaardid välja.

nii et lennujaamas check inni enam vaja teha ei ole,piisab kui teen netis ära siis lihtsalt lähen turvakontrolli ja sealt siis väravasse.

No nii need asjad käivad jah. 28 päeva kuni 6 tundi enne lendu saad onlines teha. Täpsemad juhised http://www.monarch.co.uk/faq/flights/how-to-guides/online-check-in

Mind huvitab , kui monarhiga lendu broneerides ei valinud istet, kas siis check-inis peab selle ikkagi tegema ja lisaks maksma .

If you haven't already allocated your seats, you will be asked to choose and pay for seats during the check-in process. Book your hold/checked in bags online when checking in online and save up to 50% off the airport price!

Online check-in'is on Monarch'il kohtade broneerimine tasuline ja kohustuslik. Lennujaamas check-inil määratakse kohad tasuta. Suht haige suhtumine muidugi nende poolt. Mitmekesi minnes on muidugi risk et viimasel hetkel ei saa nt suurema perega enam lähestikku kohti vms. Lisaks võtab lennujaama check-in lisaaega nii Sinul kui lennufirmal.

huvitav miks ei olnud siis pileteid broneerides see kirjas, siis oleks võinud ju kohad kohe kinni panna ja ära tasuda. Väga veider jah. Ei taha ka riskida, et pean lennujaamas veel check ini tegema hakkama seega tuleb siiski osta kohad.