Viimased kommentaarid

In order to use the Airbnb site and services, you must be 18 years or older. It's against our Terms of Service to create an account to travel or host unless you're at least 18 years old.

Jah, saad äraantava pagasi juurde osta kuni 3 tundi enne väljumist - variandid kas 10, 20 või 32 kg.

Kui nimes täpid, siis tuleb kirjutada nii nagu passilehe alaääres nimi kirjas..

Igasugu kindlustusi on. Hüper. Super. Mega. Full cover. Zero excess. Kõik muud. 

Mis sul oli siis? Jälle üks vend, kes sõlmib lepingu ja pärast viriseb. Full ei tähenda 0-omavastutust. Kuigi võid pärast raha tagasi saada. Kui saadad õigesse kohta kirja, mitte valesse kohta kolm tükki päevas.

Ise olen kasutanud Küprosel antud vahendajat. Meilile saadeti e-vautšer, kus oli suurelt kirjas rendifirma (Enterprise) ning puust ja punaselt ka täpne juhis kuidas minna kohtumispaika. Kõik läks ludinal ja mitte üks paha sõna pole economycarrentalsi kohta öelda. Samahästi võiks näiteks budgetairist lennupiletid ostes minna neid pärast mööda lennujaama taga otsima ja kõva häälega petiseks tembeldama.

Kohatasu maksad ikka ainult siis, kui valid istekoha. Check-in iseenesest on tasuta, kui lennuni on jäänud alla 36 tunni.

Selle kohtuotsuse https://www.err.ee/927079/el-i-kohus-lennufirma-ei-pea-erakorralistel-juhtudel-huvitist-maksma valguses võib karta, et lennuradadele hakkab mingil seletamatul põhjusel sattuma järjest rohkem "kruve". 

Andres, mu niiöelda karmus tuleb siinsest igapäevasest foorumilugemisest. Praktiliselt iga päev teeb keegi teema, kus teatab, et on ostnud reisi sinna-tänna, majutus on selles hotellis ja siis tahetakse teada, mida majutusest arvatakse ja mida üldse selles kohas või lausa riigis, aastaajast rääkimata, teha. Mul pole ühtegi paha sõna öelda ja kui oskan, siis ka aitan, kui inimene küsib ENNE otsuste tegemist abi. Mida sa pärast ikka enam küsid, subjektiivsed hinnangud võivad su ootusi muuta ja reisi hoopis halvemaks teha. 

Kas sa tühistaksid juba makstud reisi, kui mõni inimene ütleks, et polnud rahul? Kui mitte, siis mis point sellel teemal on? 

Vaata lennupakkumiste all vanu Tai lende. Selle aasta jaanuariks on Krabisse TUI pakkunud päris mitmel korral lende seal 400€ kandis. Viimase hetke lendu veelgi soodsamalt.

Eelmine suvi tahtsin Firenzest osta Veneetsiasse 2 piletit järgmiseks päevaks. Nii kirves hind oli, et odavam tuli osta ülejärgmiseks päevaks ja võtta veel ööks majutus Firenzesse. Itaalias soetasime piletid ainult Trenit! äpiga, ka külavaherongidele ja toimis kenasti.

Palermosse lendab AB ju hoopis Rooma kaudu.

Mis te sest lapsest piinate?

Teemaalgataja on natuke luisanud, pluscaris on soovitud kuupäevadeks autosid hulgim saadaval. Aga noh, ehk saab siinsetest soovitustest abi.

Turvakontrollis ei pea sa midagi kuhugi pressima, pigem vastupidi. Ja pardale minnes pane padi kaela ja tee chill nägu. Paljudel on kõrvaklapid ka suuremad kui sul padi ja keegi ei köhi.

https://autoreisen.com/car-hire/rates-fleet.php#navigation

Sinu kuupäevadeks saad kõige soodsamalt 92€ eest. Mingit tagatist ei küsita, kindlustus on hinna sees, autot tagasi viies küsiti ainult mis kohale parkisid ja palju kütust sees on. Bronnisime Citröen C3, anti korralik Opel Corsa ja saime kõik sõidud sõidetud.

Jõuad vabalt ka siis, kui lend peaks pool tundi hilinema.

If you have any queries about your flight credit, please contact help@rooms.ryanair.com

https://autoreisen.com/car-hire/rates-fleet.php

Lennujaamas esindus, märtsis auto nädalaks/kaheks 80€/150€, ilma mingi deposiidita ja täiskindlustusega, bensiin maksab praegu 1.02€/l...no milleks jamada mingi transferi või ühistranspordiga.

Iizit võib kasutada küll hinnavõrdluseks, aga lepingut võiks sõlmima minna ikka otse kindlustusandja lehele. Tuleb ka õige pisut odavam.

Autoga saad siia parklasse https://www.google.ee/maps/place/Parking,+Rd+To+Fontana+Amoroza,+Neo+Chorio,+K%C3%BCpros/@35.0556544,32.3442456,16z

ja siis teha läbi see matk. 10 km tuli kokku. Läbimiseks korralikud jalanõud ja kaasa vähemalt 2 liitrit vett inimese kohta. Jõukohane ka keskmises vormis inimesele.
Soovitan ring läbida päripäeva, on mugavam ronida-laskuda. Autoga saab ka blue lagoonini, aga selleks on vaja korralikku maasturit ja kindlasti täiskindlustust.

Mis matku veel tasub Tenerifel ette võtta? Masca rada on praegu suletud nagu ma aru saan.

See hind on deebetkaardiga ja ilma tasuta. Momondos saad vasakult äärest kohe hinnakalkulaatori alt valida makseviisi (erinevad kaardid) ja näitab maksmisele kuuluvat hinda, mingeid hinnaüllatusi hiljem ei tule.