Viimased kommentaarid

Lufthansa äpis check-ini tehes annab travel dokumendi, aga sel pole QR koodi. Kas peab boarding passi letist võtma või ongi praegu selline pass?

Kas Münchenis ümberistumised seal ööbimisega pole?

Kõige olulisemast oleks pidanud alustama. 

"The towels in the room are not soft!!!"

Kanaarid aksepteerivad lisaks PCR testile ka RT-LAMP või TMA testi. Kumb see antigeeni test on?

Turkishilt otse ostetud Dubai piletid, reis oleks pidanud toimuma 04.03. Korra muutsin ka pileteid. Tagasitulekut pikendasin nädala, mistõttu sain 5 senti tagastuse, mis jõudis kohale samal päeval. Aga ikkagi jäeti TLL-IST lend ära ja esitasin raha tagastamiseks avalduse. Pakuti ka miile või 15% rohkemas väärtuses vautšerit. Nädal hiljem teatati, et sellega kõik korras ja läheb 3-7 päeva. 4 päeva pärast oli olemas. 

Ja nüüd võrrelge eelmise postitaja Turkishi tagastust ja mõelge kas see "kokkuhoitud" raha on ikka vahendajatega jamamist väärt.

Kräpp! Powered by kiwi.com ütleb juba iseenesest kõik ära. Lisaks ei olnud mingit kasu kui panin, et näitaks 1 ümberistumise ja ilma ööbimiseta lende. Ikka näitas kõiki. Miks peaks keegi seda lehte kasutama näiteks momondo või skyscanneri asemel?

Lufthansa pakub praegu läbi Frankfurdi märtsiks hinnaga alates 339€. Miinuseks pikad ümberistumised 6 ja 7 tundi.

Ära rohkem palun ennusta, sul ei tule see hästi välja. Istanbulist Dubaisse käib 3 lendu päevas ikka edasi, ära jäeti TLL-IST ots. Mida ta selle kohta kommenteerima peaks?

Loomulikult kas raha tagasi või vautšer 15% suuremale summale või piletite muutmine. Või miilides, aga vaevalt see variant sind huvitab.

Piirkonnaks Puerto Rico ja rannaks Playa de Amadores.

Enamus inimestel ei näita PCR varasemat põdemist kauem kui 1 kuu. Vähestel 2 kuud ja väga harvadel juhtudel kuni 6 kuud.

Tee endale tasuta transferwise kaart ja sinna teed  omakorda AED konto kuhu kannad peale niipalju kui vaja. Ei pea korraga tuhandeid kandma, vaid vajaduse järgi, raha liigub kiiresti kontole. Ja selle kaardiga saad võtta automaadist 200€ väärtuses dirhame teenustasuta ja maksad ka selle kaardiga kus vaja. Ilma teenustasudeta loomulikult. Ja Dubai taksodes saab ka kaardiga maksta. (Abu Dhabis ei saa). Enam odavamat varianti pole olemas. Unusta ära mingi eurod dollariteks ja muu jama.

Sa teed kindlustusega midagi valesti. AÜE on Salval Euroopa, mitte kogu maailm. Valid ainult tervise ja reisitõrke, pagasikindlustuse võid ka ju valida kui see meelerahu annab, aga tegelikult on see mõttetu. Rohkem linnukesi kuhugi ära pane ja kahenädalasel reisil tuleb hind üle poole odavam kui 180€.

96h vanune PCR test enne lendu. Prinditult. Ja koroonakaitsega reisikindlustus.

04.03 Turkishiga. Veebruari lennud tühistati ära, eks paistab, kas märtsis hakkavad lennud Istanbuli toimuma. Piletid ostetud otse Turkishilt, seega ei muretse raha pärast.

" siis on ju teatud risk, et oled terve nagu purikas"

Sellise lause peale ei oska teha muud, kui soovida, et sinuga nii ei juhtuks.

The test must come with a printed or digital certificate that contains the following information:  name, surnames and ID number of the person tested, name of the health organisation or authority that does the test, contact details of the medical centre, brand and health authorisation of the test, date and time of the test, and the test result.

Kuni inimesed järgivad siin kasutaja "killuk" poolt antud soovitust "kuniks esimene Turkishi lennuk Eestis maandunud ei ole, ma ise pileteid ei ostaks...", siis loomulikult tühistaksegi järjest lende. Ega lend enne ei toimu, kui pileteid on piisavalt ostetud.

Lennufirma enda kodukalt saate flexible ticketi 30€ kallima hinnaga, kas tõesti on see raha väärt vahendajatega hilisemat jamamist?

Ostaks pileti küll, aga vähe on usku, et lähema mõne kuu jooksul Istanbuli on võimalik Tallinnast lennata.

Ei ole sealt üle piiri midagi mega odavat kui kõik hinnas võtta ja 65€ nägu Riiast toonasesse Eilati lennujaama oli ikka pigem selline kallim käik.

Testi võib teha ka kohapeal ja tegelikult ei pea isegi vastus negatiivne olema. Seega tasuks valida majutus, kus saab mõnusasti rõdul või verandal omaette peesitada, päris nelja seina vahel võib igav hakata.

Endal on selleks ajaks piletid läbi Londoni Gran Canariale, sai alla 100€ nägu nii kuu aega tagasi, ja tasuta tühistamisega majutus. Eks paistab kas läheb õnneks. Igatahes korteriperenaine lubas lahkelt ilma koroonatestita tulla ja enne saabumist saata info kus kohapeal testi võimalikult soodsalt teha saab.