Odavaim lend Kosile

Tahan augustis Kosi saarele lennata võimalikult odavalt. Olen uurinud ja uurinud ja vaatasin et Estonian Airiga Kopenhaagenisse ja sealt siis edasi Kreekasse on u 200€ kõige odavam kuna tahan nädalavahetusel sõita. Kas keegi teab kas on odavamalt võimalus? Kas hiljem hinnad kallinevad ka? V parem varem ära osta? Ma esimest korda ostan ise lennupiletot... Ei tea palju sellest :)

Meie oleme sõitnud Ryanairiga Kaunasest. Autoga Kaunasesse ja sealt otselennuga (Kosile läheb lend laupäeval ja esmaspäeval). Lennuhind sõltub kuupäevast, meil on olnud kuskil 100 eur edasi-tagasi. Üksi minnes on muidugi Kaunasesse sõit kulukas, seega sobib see variant suurema seltskonna puhul.

Kui tahad nädalavahetusel sõita ja viitsid peaaegu ööpäeva lennujaamas passida siis üks odavam viis on lennata laupäeval Ryanairiga Tallinnast Frankfurt/Hahni. Kell 12.00 on lennuk seal. Pühapäeva hommikul kell 7.40 läheb sealt Ryanairi lend Kosile. Sõltub kuupäevadest kuid koos lisatasudega peaks hind 100 euro kanti jääma juhul kui reisid vaid käsipagasiga.

Sõltub jälle kuupäevadest kuid reedel saaks Kaunasesse Simpel Express või Ecolinesi bussiga u. 30-40 euroga.

Ahaaa selge selge aitäh uurin Kaunase varianti. Aga jah seepärast ongi nii nõme lendu leida et tahan suht otse otse sinna saada, mitte ~20 tunniste vahepeatustega :)