trip-krainetrip-ukraine-dark
Odavamad reisid Inglismaale?

Niih, tuli siis 3 klassiõega(kõik 16a) suur tahtmine minna Londonisse.Ei tahaks mingit 3 päevast vaid ikka nii 7 päevast.Ning tahaks hästi odavalt läbi ajada.Äkki oskate soovitada mingit odavat grupireisi bussiga, odavaid hosteleid jne.

tahtmata vigisevat vanainimest mängida, aga kas teid ikka alaealistena omapäi lastakse Inglismaa pinnale? soovitan kõigepealt selle välja selgitada.

Bussireisi ma ise ei kasutaks, ikka easyjet abiks. Ma ei usu, et nende odavamad hinnad tuleks kallimad, kui bussiga läbi Euroopa loksumine. Ja majutuse broneerimisel abiks nt www.tripadvisor.com. Valige seal madalamaid tärne, neljatärni hotellide peale pole vaja kohe ära ehmuda.

London pole mingi kauge eksootiline maa, kuhu esimest korda reisifirmaga minna. Kui keelt osata, pole häda midagi, kõik on arusaadav, metrooga saab paljudesse kohtadesse. Öösel ei tasu imelikes linnaosades tuterdada, selge see. Eriti verinoored valged tüdrukud.

16 aastane on küll alaealine, kuid keegi ei keela selles vanuses Inglismaale tulemast! Igal riigil on omad reeglid, eestist Uksse sõidul probleeme ei ole.

Ma soovitan ka kindlasti EasyJet-i kui paar kuud varem piletid broneerida tuleb kindlasti odavam kui bussiga ja jääb ka rohkem aega ja energiat sihtkohta nautida. Hotellidest odavam on ööbida hostelites mingis 14 ruumis, kuid hostelite puhul tuleb küll uurida, mõnedes on vanusepiirangud. Reeglina on see tutvustuse juures kirjas. Hosteleid leiab näiteks www.hostelworld.com . Ise lähen Londonisse juuni algul koos lastega ja olen hädas lapsesõbraliku hosteli leidmisega.