Ööbimine Kaunases

Tere , kas keegi oskab soovitada ööbimiskohta Kaunases? Vaja oleks midagi 3-4le inimesele, 3 päeva ning hinna poolest soodsamat!

Tänan

Linnas või Linnast väljas

1
0

Soovitan soojalt City Hostelit, asub Kestucio str 91. Odav ja puhas koht, kui hotellimugavusi ei otsi. Väga meeldiv ja head ingliskeelt rääkiv personal. Asukoht hea, lähedal üks suuri peatänavaid, samas hoovis tasuta parkimine. Sinna sai auto jätta ka päeval peale väljaregistreerimist, linnas ringi käies. Hostelis viisakad puhtad toad, hästivarustatud köök, tasuta kohvi ja teega. Internet. Meile meeldis, hind vist ca 10€ inimene/öö.

1
0

Kas sinna on vaja eelneb broneering ka teha või saab luhtsalt minnes ka ? Maksmine ikka leedu rahas või võtavad eurosi ka vastu?

Kust rohkem infot saaks selle kohta, online booking vms? Mingi kodulehekülg ka neil?

0
0

Viimase paari aasta jooksul olen kolm korda ööbinud siin: http://www.booking.com/hotel/lt/hotel-metropolis.et.html?aid=333369;label=hotel-metropolis-wzcY2gkFdic9_iaoGEtTRAS4777993648;ws=

Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe, meeldiv teenindus, hea asukoht täpselt kesklinnas ning hotellil kinnine valvega parkla. Samuti on hinnas päris rikkalik (kuid mitte niivõrd maitsev) hommikusöök.

0
0

City hostel on näiteks hostels.com ja ka muudel analoogsetel lehtedel. Eelmine kuu oli päris täis, meil vedas, saime bronnimata toa. Maksime eurodes, kindel pole aga minu meelest sai ka kaardiga tasuda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased