Ööbimine Limas

Tere, kas oskab keegi soovitada soodsat ööbimisvõimalust 3-le seljakotirändurile paariks ööks Limas. Eeldaks puhtust ja pesemisvõimalust. Tänud ette!

x

0
0

Olen hetkel Peruus ja soovitan soojalt sellist hosteliketti nagu REPAJ, www.repaj.org. Omavad hostele ule Peruu. Limas on neil kaks hosteli, ise olen oobinud Youth Hostel Malkas (www.youthhostelperu.com). Vaga korralik hostel, puhas ja pesemisvoimalused vaga head. Vajadusel saab lisaks tellida hommikusooki (7-9 sol) ja pesu pesemise. Oo hind oli, kas 25 voi 28 soles. Suundun ka ise tana sinna 3-4 paevaks. Ehk trehvame:).

0
0

Hostelid ja kolme tärni hotellid maksid meil enamasti vahemikus 30 – 60 SOL (100 – 200 EEK) kahene tuba / öö. Erinevust oli turistide rohkes piirkonas Colca kanjoni lähedal Chivays ja Machu Piccule mineku kohas Ollontaytambos. Seal oli probleeme sellise raha eest toa leidmisega. Aga leidsime. Enamvähem kõikides ülejäänud kohtades Peruus oli selle hinna sees toavarustuses telekas ja dušš.

Otsimisteks kasutasime eelkõige, mitte ainult, Lonely Planet`it, selle raamatu abil leiab soovikohase ööbimise alati. Sealne inf- aadressid, hinnad ja kõik muu turismiinfo vastab suuresti reaalsele tõele.

Kui eesmärgiks ei ole just spetsiaalselt hotelliteenindust nautida, siis 30, 40, jne. USD – d toa eest kulutada on selles riigis liiast.

Lima kesklinnale ja Inca turule peab iga turist ikka tuuri peale tegema. Odavaid ööbimiskohti on Plaza de Armase läheduses küllaga. Kui mõneks päevaks kauemaks ööbima jääda, siis oleks hea minna Miraflorese linnaossa ookeani äärde. Sealne melu ja eluolu on heas mõttes hoopis midagi muud, kui geto kesklinna ja lennujaama vahel.

Liikuda saab kõikjal hästi ja kiiresti taksoga, neid on palju ja hinnad hulga odavamad kui meil. Miraflorese ja kesklinna vahelise pooletunnise sõidu eest tuli maksta 12 - 15 Sol`i.

Minnes ööbisime Limas kesklinnast Plaza de Armas`est ca pool kilomeetrit eemal Plaza de Martini ääres. Aknast oli ilus vaatepilt ratsanikuga väljakule. Odav, natuke kõle, ruumi kõrguse mõõtmed ületasid toa pikkuse.

Tagasi tulles olime Mirafloreses keskpargi lähedal 3* hotellis nimega Solis Dies. Mugav, ilus, ja hea. Sellist võib küll soovitada.

0
0

Oleme Peruus vahemikus 26.02-09.03.2009. Marsruut Lima-Cusco-Puno ja sealne ümbruskond kuna aeg piiratud...

0
0

Tagasi võiksite siis tulla Arequipa ja Colca kanjoni kaudu. Camanast Limani on ilus ookeani äärne tee , Nazcas saaks lennata ja Paracases ühtlasi linde, merilõvisi ja pingviine vaadata, kui ajagraafik kannatab. Ükspuha, mis pidi seda ringi teha, kõrgusetõve saab ikkagi. Jõuetuma olekuga arvestage paar päeva.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased