trip-krainetrip-ukraine-dark
Ööbimine Milanos

Oleme Milanos vaid läbisõidul (1 ööpäev) ning eesmärk näha võimalikult palju. Samas peaks siiski ka kusagil jalga puhkama ning mõned tunnid magama. Samas ei sooviks lühikese ööune eest liiga palju maksta ning sinna minekuks kesklinnast liiga pikka teekonda ette võtta - kas sellisele soovile leidub ka lahendus ning on soovitusi? Tänud :)

vaata http://www.holiday-rentals.co.uk/milan/s/1249/fa/find.squery , osa kohtasid annab rendile ka üheks ööks ja väga normaalsete hindadega.

kui kellelgil peaks tekkima vajadus milaano centrale rongijaama juures 88bida, siis on teie enda v22rikuse huvides m6tekas v2ltida hotell Gonzagat. ruumid on k2rarikkad ja pimedad, millest v6ib veel yle saada, aga nii ebaviisakat teenendavat personali pole veel kusagil kohanud. teatavasti ei paista eestlased just itaallaste moodi v2lja (ja seega ka ei oska arvatavasti nende keelt), seega leidsid registratuuris t88tavad inimesed, et eriti l6bus on valjult itaalia keeles labaseid kommentaare meie kohta teha ja siis irvitada. keskealine 88valvur andis meile v6tmed yle ja ytles samal ajal oma kolleegile, et vaata need siin s88vad nagu lehmad itaalia keeles - ju siis 2 singiv6ileiba hommikul teega brioche ja cappucino asemel meenutab looma moodi s88mist. lisaks asub hotell kolmandal korrusel ja 6htuti toimub turvakaameras isiku tuvastamine, et sisse saada - samamoodi labaselt karjudes, et mis te tahate, siin on hotell gonzaga. eh, mis me ikka tahame, sisse v6ibolla? kindel soovitus valida samas piirkonnas asuvate mitmekymne hotelli seast samas m6ni teine majutuskoht!