ylves

Uus kasutaja, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
28 kommentaari
Viimased kommentaarid

Täiesti vastupidine kogemus. Esitasin Nordicale pretensiooni labi LOT-i (piletimüüja), nädal hiljem oli raha arvel.

Tere, käisime Guadeloupel 2014 detsembris ja nüüd detsembris uuesti tagasi. Hinnatase meiega võrreldav, Üle nädala seal eriti midagi teha pole. Mida soovitan: ronige vulkaani otsa La Soufriere (seda saab teha nii ise kui ka grupiga), tehke päevane trip paadiga Saint Francoisist Petit-Terrrele(snorgeldamine, ujumine, söömine, tohutult iguaane), tehke kajakisõit mangroovide vahel või canyoning Pascaliga http://www.kayak-guadeloupe.fr/ ( miks soovitan-oli üks väheseid inglisekeelt rääkivaid inimesi keda kohtasime ja tõsiselt mõnus sell). Ööbimise osas soovitaksin olla pool ajast Basse-Terrel (järsemad rannad) ja pool Grand-Terrel (laugemad ja mõnusamad rannad Saint Anne ja Saint Francoise). Kuigi saar on väike aga ühelt poolelt teisele läheb ainult 2 teed siis ummikud 3 aastat tagasi on võrreldavad Tallinna omadega. Kui keegi veel midagi teada tahab, siis küsige ja kahe nädala pärast saab juba uusi muljeid jagada.

Guadeloupel ID kaardiga probleeme ei olnud

Täna sai vastuse poole tunniga, tasu oli 14 USD-d.

Tere,

sai Guadeloupel veedetud nädal detsembri alguses ja selle ajaga sai saared otsast otsani läbi käidud. Meie üürisime maja ja liikusime ringi omal käel autoga. 100 % julgen soovitada Pascali,tema kanuu trippi ja canyoningi http://www.kayak-guadeloupe.fr/ , oli ta tegelikult üks väga vähestest kes suutis kohapeal inglise keelt rääkida ja suutis väga põhjalikult rääkida kõigest kohalikust. Soovitaks veel võtta ühe päevane trip Petite Terre saarele, kogu info hindadest ja väljumistest leiad lehelt http://www.petite-terre.com/visite.html . Huvitavatest kohtadest soovitaks käia La Solifriere vulkaani otsas (seda pakub vert-intense http://www.vert-intense.com/ (kuid nende inglise keele oskus on vähene). Ilusamad rannad on Saint-Annes ja Saint-Francoisis. Kui veel midagi huvitab siis küsi!

Seekord sai auto võetud tänavalt ViaAutoCar (Costa Adejes) ja võib öelda, et paremat kogemust siiani pole (~40 renti siiani). Auto toodi hotelli kohale, tasumine kaardiga.

teemaparke vaata lehelt http://www.themeparkcity.com/EURO_index.htm , enda lastele meeldis http://www.highchaparral.se/en/start/ ja veel üks Rootsi loomapark mida kahjuks hetkel ei suutnud tuvastada

Peale eelmise aasta novembri reisi on meie pere esimene soovitus Cancunis XPLOR (http://www.xplor.travel) samuti soovitaks kindlasti käia ujumas Ik Kil cenotis (tavaliselt on see Chizen Itza tripi sees)

Vaata ka SAS-i lehelt, sealt saab tihti odavamalt kui Estonian Airist (kuigi lennuk sama).

plaan täitsa huvitav, sai sõnum saadetud.

Lihtsalt infoks: kolmapäeval 06.10.11 kontrolliti nii kaalu kui ka koti suurust

Tere, sai seal käidud 2008, pargi keskus on Kemeri asulas. Kahjuks ei ööbinud telgis vaid mingis kohalikus puhkekeskuses(2008 oli veel väga mõistliku hinnaga ja sealt sai ka rattaid laenutada koduleht http://www.valgumapasaule.lv/?lang=en). Meie arvates tasus käia kohalikus rabas (pidi olema ainuke rappa ehitatud laudtee Lätis ~3km). Pargi suurem teema peaks nähtavasti olema lindude vaatlus.

Kas keegi on veel sellel ajal minemas, eile sai pileteid 5995 SEK-ga Stockholmist. 2 inimest Lõuna-Eestist lähevad.

Tere,

oleks samuti lingist huvitatud martin.veermae(ät)mail.ee Aitäh

Samuti oli odav ja mugav kasutada busse, liiguvad veidi aeglasemalt kuid aknast on seda linna üsna tore vaadata

vaata http://www.holiday-rentals.co.uk/milan/s/1249/fa/find.squery , osa kohtasid annab rendile ka üheks ööks ja väga normaalsete hindadega.

..jahiga sõitma, mägedesse või kuhugi kaunisse paika.. rannik Marseille ja Cassise vahel. Seal on ilus rannik, võimalik on kõndida mööda rannikut ~ 12 km, sõita jahiga, peesitada mere ääres.

2007 Regio atlas Eesti teed 1:150 000 näitab Lehtmetsa ja Vetla vahel kohta nimega Taganurga lk 41 F2-G2. Lehtmetsast 6-7 km Vetla poole keerad vasakule ja siis väiksemat metsateed mööda ~3km.